Л. Гриневич: 30 млн грн на платню співробітникам ЗНО

Верховна Рада збільшила видатки на проведення зовнішнього незалежного оцінювання

Л. Гриневич: 30 млн грн на платню співробітникам ЗНО

Автор: Лілія Гриневич, Міністр освіти і науки України.

Верховна Рада Україна прийняла в цілому законопроект № 4524 "Про внесення змін до додатків № 3 та № 6 до Закону України “Про Державний бюджет України на 2016 рік” щодо збільшення видатків на проведення зовнішнього незалежного оцінювання". Виділені кошти (30 млн грн ) підуть на оплату праці педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників та інших фахівців, які залучені до проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Оригінал

Освіта.ua
17.05.2016

Популярні блоги
І. Совсун: як надовго ще вистачить запалу учителів? Існує гігантська прірва між переможцями світових олімпіад і базовим рівнем українських шкіл
Тетяна Сердечна: зарплати у вчителів мають бути різні Є шанс, що колись держава буде в змозі оплачувати роботу людей, які працюють із її майбутнім
І. Лікарчук: замість виховання – шароварщина і звіти Виховної роботи як системи формування людини вже давно немає, а є гам, шум, тріскотня
О. Сидоренко: як ставитись до репетиторів-двохсотбальників? Показником високої кваліфікації педагога є успішність його учнів, у тому числі за результатами ЗНО
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Kiril
Взагалі дотримуюсь думки, що підручники не треба друкувати. Конспекту уроку що мало? Скільки коштів можна буде економити.
Ольга
Екзаменатори, які перевіряють творчу частину завдань ЗНО отримують за це ганебно низьку оплату. В основному, екзаменаторами обирають вчителів з високою кваліфікацією і перевірка цих робіт вимагає особливої уважності,концетрації, а оплата за таку виснажливу роботу копійчата. Тому є куди скеровувати гроші. Як викладач з 35 літнім стажем вважаю, що ЗНО по суті -позитивне, а по змісту потребує суттєвого удосконалення(кошти). Злодіїв, звичайно, багато на шляху цих грошей, але є надія на порядність, маленька, але є.
Віра
А для чого Ви погоджуєтесь бути екзаменатором? За два дні отримати місячну заробітну плату "ганебно низько"?
Galyna
Дуже прикро, що екзаменатор так кривить душею. Багато висококласних вчителів працюють екзаменаторами, намагаючись оволодіти вимогами до написання відкритої частини та специфікою її оцінювання. При цьому оплата щороку росте, то ж говорити про ганебно низькі копійки можуть лише заробітчани, які до того ж перевіряють роботи не виправляючи помилок.
Коментувати
teacher
Багато придметів. Якщо тільки ті придмети, які винесені на ДПА. Сума буде значно меншою. Тоді можна вести розмову про ЗНО у 9 і 4 класах. Всі інші дисципліни нехай здають при вступі. Можливо так краще буде.
Вадим
скільки ще наших коштів будуть виділяти на цю нікому непотрібну фігню? Чи не краще ці кошти витратити на підвищення ніщенської зарплати учителям, які справді дадуть знання учнів. Скоро більшість наших випускників підуть навчатись за кордон, там ці хрестики-нулики нікому не потрібні...
Юрий
Для Вадим: А чому Ви вирішили, що ЗНО фігня. Воно фігня для тих - ктто не вміє та не бажає вчитися. А наші випускники у більшості випадків за кордон не підуть, бо там навчання платне та проживання у євро.
Вадим
Уже багато країн (Польща, Німеччина, Фінляндія ..... зробила навчання у ВНЗ безкоштовним і наші випускники за кордоном мають хоч якісь перспективи Ви що справді вважаєте тупе дресування у репетиторів навчанням ... таких знань навіть до 1 вересня не залишається в головах абітурієнтів
Коментувати
hmelena
А що чути про оплату праці експертів підручників???
Василь
Для hmelena: А навіщо експертам платити? Нехай радіють що їх взяли експертами... всі державні (наші людські податки) закопаємо в ЗНО і всі будуть радіти?
людмила
А про нормальну оплату праці авторів підручників, які працювали 1,5 - 2 роки над матеріалом, а підручники були надруковані частково? Немає тиражу - немає зарплати.
Людмила
Всі гроші на ЗНО! Це наразі сама нагальна проблема в Україні ..... там саме найкраще безслідно закопувати кошти ... скільки не виділять - все буде мало.. але комусь це вигідно!
Коментувати