Олена Бондаренко: вступні внески у перший клас

Батькам пропонують вступити до благодійного фонду та сплатити 1,5 тис. грн

Олена Бондаренко: вступні внески у перший клас

Автор: Олена Бондаренко.

Знайомі передали мені для «колекції» реквізити одного благодійного фонду. Це фонд при школі. Реквізити батьки отримали, коли прийшли з дитиною на співбесіду для вступу в перший клас.

Батьки розповідають, що з ними спілкувалися дві жінки, котрі не назвалися, але є підстави вважати, якщо вони проводили співбесіду, то працівники школи. Можливо, вчитель і психолог.

Батькам відразу запропонували написати заяву про вступ … до благодійного фонду. Також рекомендували сплатити до фонду 1,5 тис грн… На обурення мами «так це ж наш район, живемо біля школи», каже, відповіли – «тому і така сума, що ваш район». 

Зверніть увагу, що йдеться про «нецільову благодійну допомогу». Тобто, на що витратять ці гроші – поки не ясно. Але можуть – на що завгодно, включно і з фінансовою допомогою іншому благодійному фонду, чи на порятунок тварин (зазвичай статут фонду стандартний і все це дозволяє – не лише допомогу школі).

Ще мені цікаво, а навіщо «обов’язково вказувати клас і прізвище батьків, хто переказує гроші в банку»? А якщо благодійники хочуть залишитися анонімними? Хоча елементарна логіка підказує, що це виключно для того, щоб знати - хто заплатив і кого вже можна до школи брати, а кого – ні.

Я неодноразово чула такі історії: дала реквізити і оголосила суму людина, яка не назвалася, але була присутня на співбесіді, або сиділа у приймальні директора. Я дуже сумніваюся, що це голова батьківського комітету чи директор фонду. Але якщо комусь вдасться, то ви запитайте у того, хто дасть вам такий папірець: а ви хто? прізвище, посада? Це так, для соціологічного опитування.

Оригінал

Освіта.ua
04.04.2016

Популярні блоги
О. Сидоренко: як ставитись до репетиторів-двохсотбальників? Показником високої кваліфікації педагога є успішність його учнів, у тому числі за результатами ЗНО
Ігор Лікарчук: коли результати ЗНО не будуть зрадою Якість освіти – не у процесах та паперах, які потужно вивчає та аналізує ДСЯО укупі з експертами
Людмила Булигіна: не «бідні діти», а треба було вчитись Плачі щодо відсотку тих, хто не подолав поріг, бісять неймовірно, адже тест з математики елементарний
А. Ночкін: зраду щодо ЗНО з математики скасовано Збільшили процент тих, хто не подолав поріг, ті учні, які і не збирались користуватися цим результатом
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Александра Сорока
Елена добрый день!!! Как с вами можно связаться, нам, многим родителям которые восстали против этой системы, нужна помощь и поддержка. Заранее спасибо.
zeus
Для Александра Сорока: Сорока, идите под парламент, мой вам совет, или автомайданом к олигархам и президенту! Только не вымещайте свое недовольство и претензии на учителях.
Коментувати
можливо
Пока РОДИТЕЛИ будут закупать парты-доски-ремонтировать крыши, никакой чиновник НЕ направить в школы НИ КОПЬЯ.ЭТО следует уяснить, а не кричать о том, тчо, "сколлько денег выделяет государство на финансирование школ". Да глаза откройте, по сторонам посмотрите, ГДЕ ВАШИ ДЕНЬГИ? Не у олигархов ли? Не за ваши ли деньги чиновники с мизерной зарплатой на крутейших машинах мажорят? Вот уж, звиняйте, видящие лишь перед носом.
Tetiana
А есть ли у автора статьи данные сколько денег выделяет наше государство на содержание школ (только прошу не путать с зарплатой учителей - это единственное что государство финансирует). Сколько куплено парт, новых досок, как регулярно и сколько выделяется средств дезинфекции, краски, как происходит вывоз мусора, уборка территорий, сколько расходовано на подсобные наглядные материалы. сколько стоит заправка ксерокса, принтера и сколько техники выделено школам, может в какую-то школу привези хоть пачку бумаги А4? Кто-то из родителей хочет ждать когда наше государство вспомнит о детях, я нет! Как мама я хочу чтоб мой ребенк проводил своё школьне время в человеческих условиях, и согласна тартить разумные средства семейного бюджета на участие в организации образование своего ребенка. По крайней мере это средства которые я понимаю куда идут, а не сборы в бюджет с неясным распределением.