Візовий центр "Євростаді Консалтинг"

Професійна, швидка та гарантована допомога в оформленні різноманітних віз

Візовий центр "Євростаді Консалтинг"

Візовий центр "Євростаді Консалтинг" - це відома українська компанія, яка діє на ринку послуг вже більше трьох років і привертає близько 95% клієнтів, бажаючих оформити візи різних типів, видів і категорій.

Сайт: http://schengen-visa.kiev.ua/
Телефон: (044) 200-28-44
Адреса: м Київ, вул. Мишуги 2, офіс 322

За період роботи "Євростаді Консалтинг" завдяки професіоналізму своїх співробітників завоювала високий авторитет і затвердилась як гарант отримання бажаних дозвільних документів; зокрема у шенгенській візі за останні три роки не було відмовлено жодному клієнту.

Перевагами візового центру "Євростаді Консалтинг" є простота в оформленні шенгенських та інших віз, використання мінімального пакету документів, максимально короткі строки оформлення, а також можливість особисто не бути присутнім на всіх етапах процедури. Компанія бере на себе всі потенційно можливі труднощі.

Іншими особливостями "Євростаді Консалтинг" є гнучка система оформлення, регулярне проведення різних акцій та значні знижки, навіть до 50% від початкової вартості. Клієнтом компанії може стати людина будь-якого соціального статусу і фінансових можливостей.

У перелік послуг візового центру "Євростаді Консалтинг" входять: оформлення шенгенських віз (у тому числі одноразових віз, мультивіз шенген), національних віз у країнах Європейського Союзу, віз у США, Канаду і Китай, а також оформлення виду на проживання в Польщі по унікальній можливості, знайденої компанією "OPENVISA", і виду на проживання в Україні (для іноземців). Також за допомогою візового центру можна зареєструвати свою фірму в Польщі, відкривши бізнес у Європі.

Шенгенські візи

Скориставшись послугами візового центру "Євростаді Консалтинг", ви можете оформити шенгенську візу в такі країни, як: Польща, Литва, Греція, Словаччина, Угорщина, Чехія, Естонія, Латвія, Іспанія, Італія, Голландія, Німеччина, Австрія, Португалія та Фінляндія.

"Євростаді Консалтинг" пропонує оформлення одноразової візи на 7, 10, 14, 21 або на 30 днів, мультивізи на 45/90 днів, 90/180 днів або ж на 90 + 90/360 днів, мультивізи 180/360 днів і 360/360 днів. При цьому можливі дві форми подачі документів: особиста і заочна. Вартість оформлення залежить від виду візи і вашої присутності.

Візи в інші країни

Візовий центр "Євростаді Консалтинг" проводить оформлення документів для отримання віз також у США, Канаду, Велику Британію та Китай.

Для перебування в США пропонуються такі види віз, як: туристична, гостьова, бізнес-віза (В1/В2), члени морських та авіаційних екіпажів (C1/D), студентська М-1 або F-1, робоча H-1B, H -2B або H-2A та віза культурного обміну - J1.

Для перебування в Канаді ви можете оформити гостьову візу, бізнес-візу або туристичну візу. При цьому ваша присутність буде не обов'язковою. Якщо ви плануєте поїзду з дитиною, вам необхідно буде оформити окрему візу, про яку детально розкажуть консультанти візового центру.

Для перебування у Великій Британії "Євростаді Консалтинг" допоможе вам оформити візит (до 6 місяців у Велику Британію і 1 рік і більше в Англію), візу студента-відвідувача в Англію, студентську візу у Великобританію, робочу візу, що не вимагає дозволу на роботу у Великобританію, і робочу візу з дозволом на роботу в Англії, а також ви зможете оформити виїзд на постійне місце проживання у Великій Британії. Оформлення потребуватиме вашої особистої присутності.

Для перебування в Китаї ви зможете без особистої присутності оформити одноразову і дворазову візу, а також транзитну (G) візу, піврічну (М) і річну (М) візи.

Вид на проживання в Польщі

Вид на проживання в Польщі надає унікальну можливість жити на території країн Європейського Союзу, наприклад, у Франції, Італії, Голландії тощо. При цьому особливістю польського виду на проживання є право жити без фізичної присутності на території країни Євросоюзу протягом року. В інших європейських країнах такого права немає. Компанія "Евростаді Консалтинг" знайшла унікальну можливість з оформлення виду на проживання в Польщі від 1 року й більше через річні курси польської мови в Польщі. Також візовий центр пропонує й інші можливості отримання виду на проживання в цій країні.

Вид на проживання в Україні

Відповідні послуги компанія надає іноземним громадянам, які бажають отримати вид на проживання в Україні та іммігрувати в нашу країну. У переліку можливостей реєстрація та продовження реєстрації підприємства в ОВІР, продовження термінів перебування іноземців в Україні (реєстрація), оформлення дозволу на роботу в Україні, отримання ідентифікаційного коду, оформлення документів для отримання громадянства України та ін.

Реєстрація фірм в Польщі

Візовий центр "Євростаді Консалтинг" надає допомогу в оформленні документів щодо відкриття фірми в Польщі, що дозволить вам істотно розширити можливості ведення бізнесу, використовуючи перевагу країни, що є членом Європейського Союзу.

Контакти:
Сайт: http://schengen-visa.kiev.ua/
Телефон: (044) 200-28-44
Адреса: м Київ, вул. Мишуги 2, офіс 322

Освіта.ua
19.01.2015