Середня освіта в Чехії після 9–11-го класу
PR

«Слов'янська гімназія» в Празі запрошує українських випускників 9, 10 і 11-х класів

Середня освіта в Чехії після 9–11-го класу

Збираєтесь учитися, здобути вищу освіту, жити та працювати в Чехії? Тоді вам не обійтися без чеської «Слов'янської гімназії», за допомогою якої можна отримати європейську середню освіту, вивчити чеську мову та вступити в будь-який державний чеський ВНЗ на безкоштовне навчання!

Тільки у 2014 році надається унікальна можливість для всіх бажаючих українських школярів після закінчення 9, 10 або 11-го класу. Чеська «Слов'янська гімназія», спільно з компанією «Євростаді» розробила доступну програму отримання середнього європейської освіти у столиці Чехії.

  • Програма навчання орієнтована на тих, хто закінчив 9,10 або 11-й клас, бажає поїхати за кордон, завершити отримання середньої освіти та вступити у ВНЗ Чехії.
  • Навчальний рік починається з 1-го вересня.
  • Заняття проходять з 8:00 щодня, крім суботи та неділі.
  • Вартість навчання на рік складає 35000 чеських крон (1300 євро). Для українських студентів можлива оплата у три етапи.

Чеська «Слов'янська гімназія» заснована у 2006 році й була включена у шкільну мережу зі спеціалізацією з іноземних мов. Гімназія була створена як некомерційна організація, яка використовує всі отримані кошти для фінансування навчання своїх студентів.

Навчання в гімназії. Гімназія готує учнів із різних країн, і в цьому її винятковість. Навчання здійснюється відповідно до навчального плану на базі загальної освітньої програми. Будівля гімназії розташована в центрі Праги. Реалізація навчальних програм спирається на співпрацю з вищими навчальними закладами Чехії (гімназія є базовою школою Карлова університету, партнерської школою університету Градец-Кралове та інших навчальних закладів).

Оскільки випускники гімназії володіють кількома іноземними мовами, вивчають такі дисципліни як дипломатія та міжнародні відносини, право й економіка, то в їх подальшому працевлаштуванні та співпраці з ними зацікавлені великі міжнародні підприємства й організації. У рамках цієї співпраці також організуються стажування та практика.

Навчальний план
також уключає в себе викладання права, дипломатії та міжнародних відносин, економіки та політології. Студенти беруть активну участь у заходах, організованих на міському, національному та міжнародному рівнях. Гімназія також пропонує широкий спектр позашкільних спортивних і культурних заходів.

Проживання.
За бажанням студенти можуть вибирати місце проживання самостійно. Тим, у кого немає такої можливості, гімназія надає можливість проживати в пансіонаті чи гуртожитку. Усі варіанти розселення передбачають двох- або трьохмістне проживання в кімнаті (пансіон або готель). У вартість проживання входять комунальні послуги та Інтернет.

Отримати повну консультацію та подати заявку на навчання ви можете на сайті компанії «EUROSTUDY» або за телефонами: (044) 578-16-00, (063) 578-16-00.

Додаткова можливість: безкоштовне навчання після 9–10-го класу в технікумах Польщі!

Освіта.ua
15.04.2014

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!