7 стипендій для школярів від британської Westbourne School
PR

Стипендії на навчання в британській школі, - дізнайтеся подробиці 16-17 квітня в Києві

7 стипендій для школярів від британської Westbourne School

Сьогодні весь демократичний світ прагне підтримати Україну і намагається допомогти їй будь-якими доступними способами. Школа-пансіон Westbourne запускає безпрецедентну акцію для підтримки українців, які хочуть дати своїм дітям якісну британську освіту.

Ексклюзивно для клієнтів компанії «Бізнес-Лінк» школа пропонує 7 стипендій. Тільки 16 і 17 квітня 2014 року в київському офісі компанії «Бізнес -Лінк» відбудеться презентація цієї стипендіальної програми та конкурсний відбір школярів на отримання стипендій.

Учням, які почнуть навчання у вересні 2014 року, школа пропонує 7 стипендій у формі знижок на навчання у розмірі 20%, 40% і навіть 100%.

Повна, «Платинова стипендія», буде надана для одного учня з унікальними академічними даними, незалежно від віку чи програми.

Кількість місць на семінарі обмежена - не більше 15 сімей. Телефон для консультацій (044) 494-20-80.

Більш детальна інформація та програма семінару>>>

Реєстрація учасників семінару>>>

Крім надання стипендій, компанія «Бізнес-Лінк» та Школа-пансіон Westbourne зафіксують вартість навчання в гривнях за курсом 14,80 грн за один фунт. Вартість навчання буде зафіксована на весь період навчання для українських школярів, які почнуть своє навчання в Westbourne у вересні 2014 року.

Освіта.ua
08.04.2014