Академічний рік у кращій канадській школі

Канадська школа «ILAC» запустила нову програму навчання для школярів – High School Year

Академічний рік у кращій канадській школі

Уже з вересня 2013 року провідний мовний коледж «ILAC» запускає нову програму «High School Year» спільно із приватним коледжем «Blyth Academy», яийі має кілька кампусів у канадській провінції Онтаріо, у тому числі й у Торонто.

За останній рік Канада отримала репутацію однієї з найбільш популярних, а головне, перспективних країн для здобуття освіти серед українців. Причому це стосується не тільки вищої освіти або дипломних програм, а й мовних курсів.

Вивчення англійської в Канаді за популярністю зараз наздоганяє свого головного конкурента Англію, і в цьому змаганні канадські мовні школи дуже процвітають. Про це свідчать світові рейтинги, що відображають думку тисяч опитаних студентів з усього світу.

Так, за результатами опитування, проведеного в кінці 2012 року, мовна школа «ILAC» (International Language Academy of Canada) в черговий раз стала кращою мовною школою Канади, проявивши себе в усіх категоріях як лідер освітнього ринку, про що свідчить престижна премія споживчих симпатій «Consumer Choise Award».

Крім стандартних мовних курсів школа «ILAC» розробила програми підготовки до іспиту TOEFL, курс англійської мови для викладачів, курси бізнес-англійської, літні програми для дітей та молоді, а також академічні програми підготовки студентів до вступу в університети й коледжі Канади. Оскільки ILAC уже давно відома високими академічними стандартами та сильними освітніми програмами, школа не зупиняється на досягнутому.

Програма «Академічний рік у 11–12 класах канадської школи» (High School Year) дасть українським студентам можливість отримати досвід середньої освіти в Канаді. Після проходження програми видається диплом про середню освіту провінції Онтаріо, що дозволить майбутнім студентам подавати заяву на вступ у канадські коледжі та університети як випускнику канадської школи.

Програма розроблена школою «ILAC» спільно із Blyth Academy. Академія відрізняється персональним підходом до навчання, невеликими класами (до 5-ти осіб) і високими стандартами навчання. Для успішного навчання всі студенти повинні мати певний рівень володіння англійською мовою. У разі недостатнього рівня школа «ILAC» надає можливість пройти мовну підготовку перед вступом у Blyth Academy. Випускники академії отримують дипломи міжнародного зразка, які визнаються в усьому світі.

Тривалість даної програми один академічний рік - чотири чверті. У разі якщо студенту знадобиться мовна підготовка, навчання може тривати трохи довше. У бажаючих навчатися за даною програмою рівень англійської повинен бути не нижче Pre-Advanced, що дозволить сприймати всю необхідну інформацію під час навчального процесу на належному рівні. Крім того, кандидати повинні успішно закінчити школу в Україні.

Для тих, хто вже закінчив школу, але ще не вибрав університет і коледж, дана програма є відмінним варіантом. Навчання можна почати вже в серпні, але треба врахувати, що подавати документи для отримання дозволу на навчання треба вже зараз. Також для тих, хто вже отримав диплом про середню освіту в Канаді, школа «ILAC» надає допомогу при вступі в університет. Кваліфіковані консультанти школи допоможуть вибрати навчальний заклад, який буде відповідати всім висунутим вимогам, зібрати всі необхідні документи для подачі заявки в університет, а також отримати студентську візу.

Не пропустіть свій шанс отримати першокласну освіту в Канаді. Перше, що треба зробити українським студентам, - отримати повну консультацію в офіційного представника школи «ILAC» в Україні – освітнього агентства «Есперанто Тревел».

Клієнт компанії «Есперанто Тревел» Дмитро Дмитренко вже став студентом одного з найпрестижніших канадських ВНЗ – Niagara College. Вже у вересні він буде вивчати передові технології в галузі садівництва.

«Завдяки «Есперанто Тревел» я знайшов саме ту програму, яку шукав уже давно. Хотів отримати справжній досвід у моїй спеціальності – садівництво, і тепер моя мрія здійсниться. Була невпевненість через недостатньо хороший рівень англійської мови, але вдалий вибір програми підготовки до вступу в університет від ILAC допоміг істотно підвищити рівень володіння мовою, – каже Дмитро. – Тепер я студент одного із кращих технічних ВНЗ Канади – Niagara College».

Оскільки кожний випадок індивідуальний, працівники компанії нададуть максимально повну інформацію й допоможуть вибрати найбільш відповідний для вас варіант навчання.

Крім цього компанія «Есперанто Тревел» дарує 1000 грн своїм клієнтам, які до 15 червня зареєструються на курс навчання. Кількість подарунків обмежена.

Освіта.ua
31.05.2013