Стипендії ім.Фулбрайта для навчання в університетах США

Випускники та студенти старших курсів українських вищих навчальних закладів мають можливість взяти участь у програмі післядипломної освіти ім.Фулбрайта

Стипендії ім.Фулбрайта для навчання в університетах США

Післядипломна освіта в США (graduate studies) є поєднанням навчання з індивідуальною дослідницькою працею.

Система цього рівня освіти передбачає широкий спектр можливостей: здобуття магістерського ступеня (master’s program); навчання за суміжною спеціальністю; навчання без отримання диплому з метою поглиблення знань з певної наукової дисципліни (non-degree program); проведення індивідуальних досліджень (research program); підготовка до кваліфікаційних іспитів і вступу до аспірантури (doctorate program).

Кандидати на отримання стипендії мають проживати в Україні на час проведення конкурсу, мати диплом українського вищого навчального закладу та вільно володіти англійською мовою.

Відбір кандидатів на отримання стипендії ім. Фулбрайта відбудеться протягом травня 2011 року - квітня 2012 року.

Переможцям конкурсу оплачуються навчання в університеті, щомісячна стипендія, додаткові кошти на придбання необхідної для навчання літератури, медичне страхування та переліт в обидва боки.

Офіс програми ім.Фулбрайта покриває всі витрати учасників конкурсу (проїзд та перебування у Києві під час співбесіди), оплачує комп'ютерне тестування для фіналістів програми, надає візову підтримку стипендіатам.

Бажаючі взяти участь у стипендіальній програмі ім. Фулбрайта мають надати документи не пізніше 16 травня 2011 року.

Із запитаннями щодо програми післядипломної освіти ім. Фулбрайта можна звернутись до координатора програми Інни Бариш (ibarysh@fulbright.com.ua; fulbright.barysh@gmail.com), або асистента програми Оксани Парафенюк (oksana@fulbright.com.ua), та за тел. (044) 279-18-50, (044) 279-23-24.

Освіта.ua
28.03.2011

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!