Міжнародна стипендія ім.Фулбрайта в галузі науки і технологій на 2012/13 навчальний рік

Програма ім.Фулбрайта пропонує стипендіальну програму для талановитих студентів і випускників українських вузів

Міжнародна стипендія ім.Фулбрайта в галузі науки і технологій на 2012/13 навчальний рік

Стипендіальна програма ім.Фулбрайта відкрита для тих іноземних студентів та молодих дослідників, які працюють у сферах: біологія, комп'ютерні науки, математика, фізика та інженерна механіка.

Щорічно відомі академіки та дослідники Сполучених Штатів з ініціативи Fulbright Scholarship Board вибирають по три фіналісти від кожної країни-учасниці.

Переможці щорічного конкурсу навчатимуться та проводитимуть дослідження у кращих університетах США: Brown University, California Institute of Technology, Georgia Institute of Technology, Harvard University, Massachusetts Institute of Technology (MIT), Purdue University, Stanford University, University of California at Berkeley і University of Illinois.

Для участі в конкурсі на отримання міжнародної стипендії ім.Фулбрайта необхідно проживати за межами США, мати як мінімум ступінь бакалавра й добре знати англійську мову. Перевага надаватиметься кандидатам, які ще не отримали докторський ступінь.

Стипендіати отримують візу J-1, яка передбачає навчання в Сполучених Штатах протягом 5 років. Після закінчення програми стипендіат має повернутися на батьківщину.

Подати аплікації на участь у стипендіальній програмі ім.Фулбрайта необхідно до 16 травня 2011 року.

Інформацію про необхідний пакет документів для участі в програмі та порядок проведення відбору кандидатів ви можете дізнатися в київському офісі програми ім.Фулбрайта за тел. (044) 279-18-50, (044) 279-23-24, у менеджера програми Інни Бариш ([email protected], [email protected]) та асистента програми Оксани Парафенюк ([email protected]).

Освіта.ua
28.03.2011