Німецька стипендіальна програма для молодих іноземних науковців

Німецька об’єднана асоціація вищих навчальних закладів DAAD разом з науковим товариством Leibniz-Gemeinschaft започаткували нову програму для молодих іноземних науковців

Німецька стипендіальна програма для молодих іноземних науковців

Наукове товариство Leibniz-Gemeinschaft об’єднує 87 вищих навчальних закладів у Німеччині та надає студентам можливість вести наукові дослідження в різних сферах.

Заснована у 1925 році, DAAD сьогодні є однією з найбільших освітніх організацій в світі, яка запроваджує міжнародні програми для іноземних студентів та науковців. На даний момент DAAD має більше 250 програм, за якими до Німеччини приїжджають близько 70 тисяч іноземців на рік.

Нова програма Leibniz-DAAD Research Fellowships розрахована на молодих іноземних науковців, які отримали науковий ступінь не більше двох років тому, та володіють англійською мовою. При цьому знання німецької мови буде оцінюватися як перевага.

Науковці мають можливість обрати одну з п’яти сфер діяльності: гуманітарні науки/освіта, економіка/соціальні науки/космічні науки, науки про життя, математика/технічні науки, або екологія.

Програма є стипендіальною, тобто протягом перебування у Німеччині науковці отримають грошову допомогу у розмірі 1840 євро на місяць та часткову компенсацію витрат на страхування.

Окрім того, за бажанням, науковець може відвідати 2-місячні курси німецької мови безкоштовно.

Для участі в програмі необхідно надіслати заяву до DAAD до 20 червня 2011 року.

Детальна інформація на інтернет сторінці DAAD: http://www.daad.de/deutschland/foerderung/ausschreibungen/16753.en.html.

Освіта.ua
25.03.2011