WISE відкриває прийом заявок на участь у програмі "Голоси учнів"

Всесвітній саміт з інновацій у сфері освіти WISE починає відбір 30 молодих інноваторів віком від 18 до 25 років різних спеціальностей для участі в програмі "Голоси учнів"

WISE відкриває прийом заявок на участь у програмі "Голоси учнів"

Починаючи з 2009 року програма проводиться вже вчетверте і є однією з найважливіших глобальних ініціатив WISE, що об'єднала 78 видатних студентів і молодих фахівців з усього світу.

Подати заявку на участь у програмі можуть студенти та випускники вищих навчальних закладів. Цього року будуть відібрані 30 учасників. Останній термін подачі заявки - 25 червня 2013 року.

Програма WISE "Голоси учнів" дозволяє студентам внести свій внесок у формування нового підходу до освіти. Учасники програми візьмуть активну участь у Саміті і різних освітніх ініціативах WISE, що відбуватимуться протягом усього року.

У 2012 році з кількох сотень здобувачів право брати участь у програмі отримали 30 студентів з 24 країн. Окрім Саміту WISE в Досі, переможці взяли участь у цілорічній програмі Executive Education, у рамках якої відбулися онлайн-сесії, майстер-класи, а також заняття з розробки інноваційних проектів у сфері освіти. Також молоді інноватори відвідали кілька важливих заходів, включаючи Азіатський Молодіжний форум у Нью-Делі (Індія) та щорічну Конференцію Empower 2013 в Досі (Катар), організовану Молодіжною програмою ROTA.

Подати заявку на участь у програмі може студент або випускник акредитованого вищого навчального закладу віком від 18 до 25 років, що має час для участі в ініціативах WISE упродовж року. Номінувати учня або студента також може представник інституту, організації, програми або спільноти у сфері освіти.

Завантажити офіційний бланк заявки можна за посиланням www.wise-qatar.org/content/wise-learners-voice-0

Подати заявку можна на сайті WISE не пізніше 25 червня 2013 року.

Додаткову інформацію про програму WISE "Голоси учнів" ви знайдете за посиланням http://learnersvoice.tumblr.com/

Освіта.ua
24.05.2013