Табачник вважає, що українці повертаються після навчання в Європі

Міністр освіти й науки Дмитро Табачник зазначає, що велика кількість студентів, які отримали вищу освіту в Європі, бажає повернутися в Україну

Табачник вважає, що українці повертаються після навчання в Європі

Про це він сказав у ході конференції, присвяченої співробітництву України і Європейського Союзу в сфері вищої освіти, повідомляють Українські новини.

"Ми сьогодні спілкувалися із представниками Європейської комісії. Так от, і за їхньою, і за нашою статистикою дуже багато людей повертається, продовжують писати дисертації й так далі... Я знаю десятки українців, які навчались за кордоном і повернулися..." - зазначив Табачник.

Він підкреслив, що така мобільність студентів абсолютно нормальна, оскільки Україна вже давно є частиною загальноєвропейського освітнього простору.

Крім того, на думку міністра, фахівці з європейською освітою, які повертаються в Україну, приносять неоціненний європейський досвід для роботи в українських умовах.

Як відомо, кількість українських студентів, які отримують освіту за кордоном щороку зростає. Зокрема, цього навчального року вищу освіту у Польщі здобувають близько десяти тисяч громадян України, що складає третину всіх іноземних студентів у Польщі.

Освіта.ua
14.05.2013