У Києві відкрито міжнародну виставку "Освіта за кордоном"

Упродовж трьох днів відвідувачі виставки мають можливість отримати інформацію про національні освітні системи різних країн та зорієнтуватись у напрямах освіти за кордоном

У Києві відкрито міжнародну виставку "Освіта за кордоном"

Щорічна виставка "Освіта за кордоном" має на меті привернути увагу українців до пропозицій світового освітнього ринку, а також розкрити можливості отримання освіти за кордоном зважаючи на особливості освітніх систем різних країн.

Цьогорічний склад учасників дозволить відвідувачам дізнатися про навчальні програми різних освітніх рівнів та отримати інформацію про можливості освіти за кордоном від представників програм академічного обміну та освітніх відділів посольств країн-учасників виставки.

Упродовж трьох днів роботи виставки українська молодь зможе ознайомитися з пропозиціями вивчення іноземних мов за кордоном, отримати актуальну інформацію про підготовчі університетські курси та дізнатися про здобуття освіти на бакалаврських і магістерських програмах. У ході виставки учасники зможуть поспілкуватися з представниками посольств, культурних центрів та провідних українських спеціалізованих агенцій.

У цьогорічній виставці беруть участь навчальні заклади і академічні агенції з Великої Британії, Росії, Чехії, Кіпру, Ізраїлю, Швеції, Туреччини, ОАЕ, Польщі, Мальти, Франції, Литви, Латвії, Австрії та Італії.

Великими павільйонами представлені навчальні заклади Польщі і Чехії, що отримали популярність в українців не лише завдяки співвідношенню вартості та якості освіти, а й можливістю здобуття освіти англійською.

Виставка "Освіта за кордоном" працюватиме впродовж трьох днів, з 11 до 13 квітня у приміщенні Центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" (м. Київ, вул. Хрещатик, 2).

Докладніше про проведення заходу читайте на офіційному сайті Міжнародної виставки "Освіта за кордоном".

Освіта.ua
11.04.2013