Отримай стипендію на навчання в британському Bellerbys College

DEC education і відомий міжнародний навчальний заклад Bellerbys College оголошують конкурс для учнів випускних класів, які бажають отримати вищу освіту у Великій Британії

Отримай стипендію на навчання в британському Bellerbys College

Для участі у конкурсі необхідно написати мотиваційний лист і пройти співбесіду з членом приймальної комісії.

Вже у вересні переможець конкурсу стане студентом-стипендіатом підготовчої програми Foundation в будь-якому з чотирьох відділень Bellerbys і отримає стипендію у розмірі 5995 £, яка покриває вартість першого триместру. Загальна тривалість навчання становить 3 триместру (1 академічний рік).

Закінчення даної програми відкриє шлях до елітних університетів країни - London School of Economics, Imperial College London, University College London, University of Exeter та інших.

Умови конкурсу

  • Написання переконливого, ґрунтовного, найкращого мотиваційного есе англійською мовою про те, чому саме ти повинен стати студентом підготовчої програми в Bellerbys College (до 2000 знаків без пробілів). Щоб підвищити шанси на перемогу, конкурсантам рекомендовано попередньо ознайомитися з вимогами та форматом написання відповідних робіт.
  • Надсилання есе разом з коротким резюме на електронну адресу contest@dec.ua.

Обов'язкова умова: есе має бути створено в текстовому редакторі MS Word, а лист повинен містити 2 приєднаних файли - есе та коротке резюме конкурсанта.

Учасники конкурсу - громадяни України віком 15-17 років, які закінчують школу у червні 2013 року. Необхідний для вступу рівень англійської мови буде визначений в ході онлайн-співбесіди з представником Bellerbys College. До вересня 2013 року рівень англійської переможця має відповідати IELTS 4.5.

З додаткових питань, що стосуються процедури та умов проведення конкурсу необхідно звертатися до координатора в Україні Олександри Гавронської за тел.: (044) 390-76-24 або a.havronska@dec.ua

Етапи проведення конкурсу:

До 15 травня 2013 року - прийом конкурсних робіт на електронну адресу contest@dec.ua;

20 травня 2013 - оголошення п'ятірки фіналістів конкурсу есе;

20-28 травня - проходження фіналістами співбесід по Skype з представником приймальної комісії Bellerbys College;

1 червня - публікація результатів конкурсу та оголошення імені переможця на сайті DEC education.

Детальніше про проведення конкурсу есе>>>

Bellerbys College

Bellerbys College - найпрестижніший міжнародний коледж Великої Британії, володар 26 нагород видання Good Schools Guide. Завдяки високим стандартам підготовки іноземців та неперевершеній якості викладання на програмах GCSE, A-level та Foundation коледж має відмінну репутацію навіть у найпрестижніших університетів країни. Випускники програм A-level та Foundation демонструють результати, що значно перевищують середні національні показники.

Відділення коледжу працюють в Брайтоні, Кембриджі, Лондоні і Оксфорді.

Освіта.ua
10.04.2013