Презентація програм INTO на базі американського Marshall University

DEC education запрошує вступників дізнатися про підготовчі програми нового відділення освітнього концерну INTO у Marshall University (США)

Презентація програм INTO на базі американського Marshall University

22 квітня в офісі освітньої агенції DEC education відбудеться презентація підготовчих програм і нового відділення освітнього концерну INTO при Marshall University (США).

Захід зацікавить тих, хто планує здобувати вищу освіту в американському університеті.

У 2012 році міжнародний освітній концерн INTO University Partnerships розширив мережу своїх партнерів у США за рахунок Університету Маршалла. Новий навчальний центр пропонує підготовчі програми, а також академічні та загальні курси англійської.

Презентацію проведе регіональний менеджер з маркетингу та набору студентів компанії INTO пані Роксі Тернер (Roxy Terner).

Час проведення: 22 квітня, початок о 19:00.
Місце проведення: Київ, вул. Підвисоцького, 16 (ст. м. "Дружби народів").

Вхід безкоштовний, за попередньою реєстрацією.

Підготовчі програми Academic Pathways є першим кроком до вищого навчального закладу. Компанія пропонує два види підготовчих програм:

  • Шлях до університету - підготовка до бакалавріату (еквівалент 1-го курсу американського університету);
  • Шлях до магістратури - підготовка до зарахування на магістерські програми.

Marshall University заснований в 1837 році і входить до числа провідних державних університетів півдня США. Навчальний заклад пропонує більше 50 бакалаврських і 40 магістерських програм у напрямках міжнародного бізнесу, економіки, педагогіки, машинобудування, спортивного менеджменту, журналістики, управління медіа, PR, реклами, комп'ютерних наук, політики та психології.Into University Partnerships

Підготовчі центри INTO працюють на базі університетів Великої Британії, США і Китаю та пропонують високоякісні стандарти підготовки до програм бакалавріату та магістратури. Поєднуючи ресурси провідних університетів і значні фінансові інвестиції, центри INTO забезпечують іноземних студентів освітніми та культурними перспективами, швидко і ефективно готуючи їх до навчання на університетських програмах.

Освіта.ua
09.04.2013