Київ відвідають представники польських і чеських університетів

Під час проведення міжнародної виставки "Освіта за кордоном", що відбудеться 11-13 квітня в Українському домі, будуть представлено освітні павільйони польської та чеської вищої освіти

Київ відвідають представники польських і чеських університетів

Як відомо, Польщу та Чехію, як країну для здобуття вищої освіти та продовження кар’єри щороку обирає все більша кількість студентів з України.

"Сьогодні спостерігається неймовірне зацікавлення українських громадян польською освітою. Минулого академічного року вищу освіту у Польщі здобували шість із половиною тисяч українців", - зазначає радник Посольства Республіки Польща в Україні з питань науково-освітньої співпраці Анна Кузьма.

"Для вступу до польських вищих навчальних закладів абітурієнту необхідно мати атестат про повну загальну середню освіту", - каже радник посольства. Вона також зазначає, що між Україною і Польщею діє міжурядова угода про взаємне визнання академічних документів про освіту та наукові ступені.

У ході освітньої виставки, що відбудеться у столиці України в квітні, вищу освіту Польщі презентуватимуть більше 30 навчальних закладів та декілька польських освітніх агентств, діяльність яких спрямована на розвиток академічного обміну між країнами.

Вперше на виставці "Освіта за кордоном" будуть представлені 8 чеських навчальних закладів.

Кожного року освітнє відомство Чеської Республіки пропонує стипендії для підтримки навчання іноземних студентів в чеських державних навчальних закладах. Окрім того, чеські університети пропонують широкий спектр навчальних програм та курсів англійською, що охоплюють багато областей знань.

Варто зазначити, що користуючись широкою університетською автономією, польські та чеські навчальні заклади самостійно визначають умови прийому та інші особливості навчального процесу.

Саме тому, організатори виставки запрошують українських абітурієнтів відвідати павільйони польської та чеської освіти, щоб скористатися можливістю отримати інформацію про навчання в цих країнах безпосередньо від представників навчальних закладів.

Виставка "Освіта за кордоном" працюватиме протягом трьох днів, з 11 до 13 квітня у приміщенні Центру ділового та культурного співробітництва "Український дім" (вул. Хрещатик, 2).

Із повним переліком учасників виставки можна ознайомитися на офіційному сайті Міжнародної виставки "Освіта за кордоном".


08.04.2013