Визначено освітні напрями навчання українців за кордоном

Міносвіти визначено пріоритетні напрями освіти і науки, за якими українські студенти і науковці зможуть відвідати навчальні заклади за кордоном з метою навчання і стажування

Визначено освітні напрями навчання українців за кордоном

Перелік напрямів освіти і науки щодо навчання та стажування студентів, аспірантів та науковців у вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном у 2013 році визначений відповідним наказом міністерства.

Цього року до пріоритетних напрямів для навчання та стажування за кордоном за рахунок бюджетних коштів включено природничі науки, інформатику, енергетику, електроніку, авіаційну та ракетно-космічну техніку, а також напрями з біотехнології, будівництва та архітектури, транспорту тощо.

Як відомо, конкурс з відбору на навчання студентів і аспірантів та стажування наукових і науково-педагогічних працівників у навчальних закладах за кордоном у 2013 році був оголошений на початку березня.

Конкурс проводиться у рамках державної програми ініційованої урядом у 2011 році.

Проведення попереднього відбору на проходження навчання та стажування за кордоном здійснюють вищі навчальні заклади, після цього вони нададуть свої пропозицій до конкурсної комісії Міносвіти.

Студенти, які бажають взяти участь у конкурсі, повинні демонструвати високі результати навчання за програмою підготовки магістра, мати досягнення у студентській науково-дослідній роботі, володіти англійською мовою або мовою країни, в якій передбачається проходити навчання, на необхідному рівні.

Керівники вищих навчальних закладів мають довести до відома студентів, аспірантів, наукових і науково-педагогічних працівників закладу інформацію про конкурс з відбору на навчання та стажування за кордоном у 2013 році, а також поінформувати їх про умови та строки участі у конкурсі.

Освіта.ua
02.04.2013