Дізнайтеся про магістерські програми італійської Domus Academy

DEC education запрошує відвідати тематичну лекцію "Натхнення у світі моди", яку проведе представник міланської Domus Academy - найбільшої італійської академії в області творчої індустрії

Дізнайтеся про магістерські програми італійської Domus Academy

Лекція буде цікава студентам творчих напрямків, які шукають динамічні і високооплачувані можливості для самореалізації, бакалаврам, бажаючим пов'язати майбутню професію з фешн-дизайном і отримати профільний магістерський диплом в престижній італійській академії. А також, молодим фахівцям, які працюють в індустрії моди і тим, хто захоплюється модою і цікавиться закономірностями комерційних і естетичних тенденцій в індустрії.

Лекцію "Натхнення у світі моди" проведе регіональний директор Domus Academy з набору студентів у Центральній і Східній Європі, випускник Università Cattolica del Sacro Cuore Даміано Антонаццо.

Після лекції відбудеться презентація магістерських напрямів Domus Academy, а доповідач відповість на запитання відвідувачів.

Час проведення: 6 квітня, початок о 16:00.
Місце проведення: готель "Опера" (Київ, вул. Хмельницького, 53).

Вхід безкоштовний, за попередньою реєстрацією.

Domus Academy - перша у світі академія післядипломної освіти в сфері прикладних мистецтв і дизайну. Навчальний заклад засновано в 1982 році. Разом з Nuova Accademia di Belle Arti Milano (NABA) академія у грудні 2009 року приєдналася до міжнародної освітньої мережі Laureate International Universities.

Уся дослідницька і викладацька діяльність академії спрямована на впровадження дизайну в усіх сферах життя. Акцент на італійські традиції, міждисциплінарні групи, інтернаціональний колектив і спрага досліджень характеризують робочу і навчальну атмосферу академії.

Сьогодні Domus Academy входить до топ-30 світових шкіл дизайну, є лауреатом престижної європейської премії Compasso d'Oro та знаходиться в столиці світової моди і культури - Мілані. Академія реалізує кваліфікаційні програми та професійні літні курси англійською мовою.


Офіційним представником академії в Україні є освітнє агентство DEC education.

Освіта.ua
01.04.2013