Українці прагнуть здобувати освіту за кордоном

16 березня в готелі Radisson Blu у Києві відбулася третя Міжнародна освітня виставка UPPF - 2013, що була присвячена питанням підготовки та вступу до провідних навчальних закладів світу

Українці прагнуть здобувати освіту за кордоном

Виставка зібрала найкращі навчальні заклади з США, Великої Британії, Канади, Франції, Словаччини, Польщі та Росії.

Цього року UPPF - 2013 відвідали близько тисячі абітурієнтів та батьків, особливу увагу яких привернули стенди американського University of California, Irvine, канадського Thompson Rivers University, Вищої Школи Економіки ESCP, британської групи коледжів Cambridge Educationa Group дипломи яких гарантують випускникам відмінні кар'єрні перспективи.

Вперше на виставці такого формату були проведені прямі телемости за участю студентів з Канади, Великої Британії та Росії. Під час телемостів у відвідувачів була унікальна можливість задати питання студентам і дізнатися подробиці навчання і побуту українських студентів за кордоном.

"Кількість бажаючих отримати вищу освіту за кордоном за останні роки в Україні зросла приблизно наполовину. Українці готові інвестувати в якісну освіту своїх дітей. Вони хочуть, щоб надалі вони повернулися і почали будувати своє життя, орієнтуючись на кращі традиції цивілізованого світу", - зазначає організатор заходу, директор освітнього агентства "Есперанто Тревел" Дар'я Лантух.

У рамках виставки всі бажаючі змогли не тільки отримати індивідуальну консультацію у представників навчальних закладів, а й на місці пройти попередню співбесіду і тестування, а також відразу подати заявку на вступ.

"У наступному році ми продовжимо цю традицію і запросимо амбітних та цілеспрямованих людей відвідати чергову Міжнародну освітню виставку UPPF-2014. У наших планах розширити інформаційні можливості українців і привезти в Україну ще більше представників рейтингових світових навчальних закладів. Наші діти дуже талановиті, і безумовно гідні навчатися в кращих навчальних закладах світу", - впевнена Дар'я Лантух, директор освітнього агентства "Есперанто Тревел".

Освіта.ua
24.03.2013