Знижка на навчання в Bellerbys College (Велика Британія)

Відвідайте виставку «Освіта за кордоном» у Києві та отримайте знижку на навчання в одному з кращих коледжів Британії

Знижка на навчання в Bellerbys College (Велика Британія)

Bellerbys College є одним з провідних коледжів, що входять до складу освітнього концерну Study Group і забезпечує своїм випускникам успішний вступ до кращих університетів Британії.

Навчальний заклад був заснований у 1959 році в Брайтоні. З того часу коледж підготував до вступу в університети Великої Британії понад 30 тисяч іноземних студентів. Навчання в коледжі відповідає високим стандартам та забезпечує якісну підготовку студентів, які хочуть вступити до британського вищого навчального закладу.

Сьогодні коледж має чотири навчальні центри, що знаходяться в Брайтоні, Лондоні, Кембриджі та Оксфорді.

Навчальний заклад є одним з кращих приватних британських коледжів за академічними показниками та рівнем оцінок, що отримують випускники на національних екзаменах.

Bellerbys College має високу репутацію серед університетів Великої Британії. За останні 20 років коледж встановив партнерські відносини з багатьма вищими навчальними закладами країни, що надає можливість випускникам коледжу отримати престижну вищу освіту.

Для випускників шкіл України Bellerbys College пропонує програму підготовки до вступу в університети Великої Британії (Foundation program) після успішного закінчення якої, випускники зараховуються на навчання до університету. Під час навчання на програмі студенти зможуть удосконалити мовні та академічні навички, необхідні для продовження навчання в університеті.

Bellerbys College пропонує підготовку за наступними спеціальностями: бізнес, фінанси, право, мистецтво, комп’ютерні технології, масові комунікації тощо.

Протягом березня коледж пропонує знижку на навчання за програмою Foundation у розмірі 4000 фунтів (загальна вартість програми без урахування знижки складає 17 000 фунтів). Навчання за програмою розпочнеться у вересні 2013 року.

Дізнатись більше про програми навчання в Bellerbys College ви зможете поспілкувавшись з російськомовним представником навчального закладу під час проведення виставки, що відбудеться 2 березня в Києві.

Детальна інформація про виставку та реєстрація відвідувачів >>>

Детальна інформація про Bellerbys College на сайті http://www.bellerbys.com

Інформація про інших учасників виставки «Освіта за кордоном»>>>

Освіта.ua
01.03.2013