Історія успіху київської студентки

Два роки тому київська студентка Марина Цибульська прийшла на освітню виставку компанії STUDY.UA

Історія успіху київської студентки

Відвідавши освітню виставку STUDY.UA в минулому році, Марина та її батьки визначилися з країною для отримання якісної освіти та, за допомогою менеджерів компанії STUDY.UA, обрали рейтинговий канадський університет Манітоби.

Як виявилося, цей вибір був бездоганний - за результатами першого року навчання Марина ввійшла до числа 2% кращих студентів університету й отримала індивідуальну стипендію.

Зараз Марина навчається на програмі, що передбачає отримання двох дипломів - з інформаційних технологій та астрофізики.

Марина написала наукову роботу з магнітних полів зірок і в складі міжфакультетної групи бере участь у конкурсі Аерокосмічного агентства Канади з будівництва супутника, запуск якого планується в березні 2014 року.

За рекомендацією своїх викладачів, Марина подала заявку і отримала грант за програмою ЮНЕСКО на дослідження найближчих галактик. Завдяки цьому гранту, чотири літні місяці Марина провела в Університеті Торонто, працюючи з кращими вченими Канади на оплачуваній науковій програмі найбільшого канадського університету.

На виставці від освітньої компанії STUDY.UA ви дізнаєтеся про можливості вступу до університетів за кордоном, про шкільну освіту для дітей і підлітків в Англії та Канаді, а також про літні програми вивчення іноземних мов та канікули за кордоном.

На виставці ви зможете поставити свої запитання батькові Марини Цибульської, а також представникам 50 кращих шкіл, коледжів і університетів з усього світу.

Отримайте персональне запрошення на виставку тут!

Розміщено на правах реклами.

Освіта.ua
25.02.2013