MBA25 у Києві! Дізнайтеся про сучасні напрями бізнес-освіти

Представники Stanford, LBS, Chicago Booth, IE, Columbia, Esade, HEC Paris відвідають Київ в рамках проведення міжнародної виставки МВА25

MBA25 у Києві! Дізнайтеся про сучасні напрями бізнес-освіти

Ви мрієте отримати якісну освіту і побудувати успішну кар'єру? Бажаєте особисто поспілкуватися з представниками приймальних комісій і розкрити свої сильні сторони? Готові змінити життя на краще і стати на шлях успіху, тоді організатори виставки МВА25 чекають на Вас.

Члени приймальних комісій топ бізнес-шкіл Duke, IE, ESADE, HEC Paris та випуcкники Stanford, Chicago Booth, LBS, Columbia запрошують вас на унікальну MBA подію, що відбудеться у Києві.

MBA25 є особливою подією, формат якої дозволяє зустрітися та поспілкуватися з представниками найкращих бізнес-шкіл світу.

Захід проводиться двічі на рік, цього разу представники топових бізнес-шкіл розкажуть про переваги отримання бізнес-освіти. Не пропустіть свій шанс дізнатися про сучасні напрями та тренди бізнес-освіти від спікерів рейтингових шкіл світу.

МВА25 відбудеться 19 лютого у столичному готелі Hyatt Regency.

Відвідувачі зможуть не тільки детально вивчити програми шкіл, але і отримати унікальний шанс розповісти про свої таланти і поступити до бізнес-школи своєї мрії.

У рамках заходу також відбудуться МВА25 Round Table – тематичні круглі столи з обмеженою кількістю учасників, призначені для професійного спілкування з представниками шкіл.

Детально про проведення МВА25 у столиці України ви можете дізнатися на сайті mbastrategy.ua.

Участь у МВА25 можлива лише за умов попередньої реєстрації >>>

 

Освіта.ua
13.02.2013