Дізнайтеся про продробиці навчання за кордоном на UIEF 2013

Фестиваль-виставка "Освіта за кордоном - UIEF 2013" запрошує батьків та студентів дізнатися про подробиці навчання за кордоном

Дізнайтеся про продробиці навчання за кордоном на UIEF 2013

9 лютого у Києві та 10 лютого в Запоріжжі відбудеться міжнародна виставка-фестиваль "Освіта за кордоном - UIEF 2013". Захід поєднає в собі міжнародну виставку навчальних закладів та проведення семінарів і тренінгів, де студенти та батьки зможуть дізнатись відповіді на питання щодо навчання за кордоном.

Якщо ви губитесь в потоці реклами, статей та інших матеріалів про освіту за кордоном - цей освітній фестиваль саме для вас! Саме на цьому фестивалі ви зможете дізнатись про грантові та стипендійні програми для студентів, умови вступу до закордонних навчальних закладів, а також літні навчальні програми та курси для старшокласників та молоді.

Ключова особливість заходу полягає в тому, що специфіку відбору та прийому на навчання пояснюватимуть не менеджери туристичних агентств, а безпосередньо професори та викладачі провідних європейських та північноамериканських університетів, а унікальний фестивальний формат заходу не змусить вас нудьгувати.

До уваги відвідувачів організатори пропонують майстер-класи на такі теми:

  • Канікулярні програми для дітей шкільного віку будуть представлені школами Stafford House Study Holidays;
  • Середню освіту за кордоном представлятимуть навчальні заклади Великобританії та Канади: Cambridge Education Group (Великобританія), Columbia International College (Канада), Bosworth International College (Великобританія), Mander Portman Woodward (Велика Британія);
  • Вищі навчальні заклади для студентів, які планують навчання на програмах бакалавріату та магістратури: Thompson Rivers University (Канада), Trent University (Канада), IMC University of Applied Sciences Krems (Австрія), BI Norwegian School of Management (Норвегія);
  • Програми підготовки до вступу у вищі навчальні заклади світу для випускників шкіл та університетів: Study Group, Cambridge Education Group, Kings Colleges;
  • Ресторанний та готельний менеджмент представлятиме група Laureate Hospitality Education.

Повний розклад семінарів та майстер-класів ви можете дізнатись на сайті організатора http://www.dteducation.com/exhibition/.

Семінари та тренінги UIEF 2013

Вперше в рамках виставки будуть проходити семінари та тренінги за підтримки міжнародної студентської організації AEGEE-Kyiv, зокрема серед них:

  • Вартість навчання за кордоном? Як правильно вибрати програму навчання розраховуючи на свій бюджет?
  • 10 порад успішного тестування TOEFL та IELTS?
  • Вступ до університету за кордоном? 10 порад абітурієнтам.
  • Стипендіальні програми: міф чи реальність.

А також приз – розіграш стипендії на навчання (курс вивчення англійської мови) в Ірландському університеті.

Під час виставки у відвідувачів буде можливість отримати безкоштовні консультації менеджерів освітньої компанії Домар Тревел Едьюкейшен та підібрати програму навчання в університетах та школах, які не представлені на виставці.

Проведення виставки-фестивалю "Освіта за кордоном - UIEF 2013":

Київ, 9 лютого 2013 року:
готель "Прем’єр Палац", бульвар Т. Шевченка 5-7
Час роботи виставки: 11:00 – 17:00.

Запоріжжя, 10 лютого 2013 року:

готель "Інтурист", проспект Леніна 135
Час роботи виставки: 11:00 – 17:00

Реєстрація відвідувачів: http://dteducation.com/exhibition/register/, (044) 451 5752.

Освіта.ua
03.02.2013