DEC education запрошує на виставку "Канікули, школи і коледжі за кордоном"

У перші вихідні лютого в Києві відбудеться міжнародна виставка, в який візьмуть участь більше 130 навчальних закладів з 25 країн світу

DEC education запрошує на виставку "Канікули, школи і коледжі за кордоном"

2 та 3 лютого у столичному готелі Hyatt Regency відбудеться міжнародна виставка "Канікули, школи і коледжі за кордоном", на якій буде представлено більше 130 навчальних закладів із 25 країн. На сьогоднішній день це наймасовіший і широкоформатне захід в Україні, присвячений закордонним освітнім програмам.

У виставці візьмуть участь представники рейтингових шкіл-пансіонів, коледжів, університетів, підготовчих і мовних курсів.

В рамках виставки відбудуться заходи для школярів, студентів і батьків: індивідуальні консультації, майстер-класи, тренінги, семінари та відкриті уроки.

Навчальні заклади презентуватимуть стипендії, і реєструватимуть кандидатів серед відвідувачів.

Також на виставці буде працювати Консультаційний центр міжнародного освітнього агентства DEC education, яке є організатором заходу, де відвідувачі зможуть підібрати для себе навчальний заклад, отримати консультацію за всіма програмами, що представлені на виставці, відповіді на запитання щодо вступу, навчання та організації поїздки за кордон.

"Наша виставка є універсальним заходом, в ході якого кожен отримає вичерпну інформацію щодо існуючих освітніх програм: від мовних курсів до магістратури. Ми зібрали найкращі пропозиції, що сьогодні існують на ринку. Запросили для зустрічі з українськими школярами, студентами та батьками найкращі рейтингові навчальні заклади, які отримали численні позитивні відгуки наших клієнтів", - зазначає директор міжнародного освітнього агентства DEC education Наталя Тарченко.

"Запрошуємо вас відвідати виставку всією сім'єю! Ви отримаєте максимум корисної практичної інформації та зможете обрати для себе або своєї дитини найбільш вдалу освітню пропозицію", - підкреслює фахівець.

Варто зазначити, що одночасно з виставкою будуть проходити безкоштовні майстер-класи та тренінги провідних психологів і тренерів з актуальних для підлітків та студентів тем: "Як підготуватися до іспиту IELTS за 7 тижнів?", "Ейдетика - особливий характер пам'яті, або як пам'ятати все" , "Психологія конфліктів та вирішення конфліктних ситуацій", "Успехологія", "Як правильне фінансове виховання в дитинстві впливає на ставлення до життя і бізнесу в майбутньому?", "Як допомогти дитині вибрати професію?", "Управління часом для молодих людей 14 - 18 років" та інші.

Організатор виставки - міжнародне освітнє агентство DEC education - офіційно представляє учасників виставки в Україні і надає послуги з оформлення документів і вступу до навчальних закладів за кордоном.

Вхід на виставку безкоштовний, за попередньою реєстрацією >>

Освіта.ua
30.01.2013