Виставка "Канікули, школи та коледжі за кордоном"

Міжнародна освітня агенція DEC education запрошує школярів та студентів, а також їх батьків відвідати найбільшу в Україні виставку, що присвячена зарубіжним освітнім програмам

Виставка "Канікули, школи та коледжі за кордоном"

Міжнародна виставка "Канікули, школи та коледжі за кордоном", що відбудеться в Києві 2 і 3 лютого, це широкоформатний захід, який зацікавить школярів, студентів і батьків.

У виставці братимуть участь близько 130 навчальних закладів з 25 країн, які презентують школярам, студентам та їх батькам повний спектр освітніх пропозицій за кордоном.

Серед учасників виставки - імениті школи, підготовчі коледжі, мовні центри та університети:

  • Престижні приватні школи-пансіони Великої Британії та Швейцарії (програми GCSE/IGCSE, A-level, IB, Cambridge Pre-U, Abitur, Maturità, Schweizer Maturität та інші);
  • Канікулярні програми для школярів та студентів з вивченням мов (в т.ч. сімейні програми) в Бельгії, Великій Британії, Німеччині, Ірландії, Канаді, Мальті, США, Франції та Швейцарії;
  • Доуніверситетська підготовка на базі провідних університетів Великої Британії, Канади, Нідерландів та США;
  • Вища освіта - програми бакалавріату та магістратури у Великій Британії, Канаді, Литві, Нідерландах, США, Франції та Естонії;
  • Мовні курси для всіх в Австралії, Аргентині, Бельгії, Великій Британії, Ірландії, Іспанії, Канаді, Китаї, Коста-Ріці, Латвії, Мальті, Мексиці, Новій Зеландії, Панамі, Перу, США, Франції, Швейцарії, ПАР і Японії.

Виставка "Канікули, школи та коледжі за кордоном" є гарним приводом дізнатися з перших вуст про популярні освітні програми за кордоном. Усі відвідувачі зможуть особисто поспілкуватися з представниками зарубіжних навчальних закладів у зручний час. Також відвідувачі зможуть отримати персональну консультацію фахівців DEC education з будь-яких питань, що стосуються освіти за кордоном.

Крім того, учасники виставки проведуть для відвідувачів тематичні семінари та відкриті уроки, присвячені практичним аспектам зарубіжної освіти: від відмінностей у навчальному процесі до хитрощів вступу до кращих університетів світу.

Школярі, які відвідають виставку, зможуть дізнатися про стипендії, що надаються на випускних програмах середньої освіти та програмах підготовки до вступу в університети.

Також на виставці DEC education відбудуться тренінги та майстер-класи професійних коучів, експертів і психологів на актуальні для підлітків та батьків теми: від розвитку лідерських якостей та управління часом до вибору професії та запобігання конфліктам.

DEC education запрошує відвідати виставку всією родиною і отримати максимум корисної і цінної інформації про навчання за кордоном.

Дата проведення:

2-3 лютого

Місце проведення:

Київ, готель Hyatt Regency (подивитись карту проїзду >>)

Час проведення:

12:00-17:00

Вхід безкоштовний:

за реєстрацією >>


Міжнародне освітнє агентство DEC education - організатор виставки і офіційний представник всіх її учасників в Україні. Агентство вже понад 13 років надає професійні консультаційні послуги з навчання за кордоном. Починаючи з 2006 року компанія провела понад 20 великих спеціалізованих заходів, участь у яких взяли сотні рейтингових шкіл, мовних центрів і вузів.

Відео виставки, що була організована DEC Education у жовтні 2012 року:

Освіта.ua
15.01.2013