Співбесід з претендентами на студентську візу Британії буде більше

Прикордонні служби Великої Британії з квітня 2013 року будуть проводити більше співбесід з кандидатами на отримання студентської візи

Співбесід з претендентами на студентську візу Британії буде більше

Проведення більшої кількості співбесід з майбутніми студентами британських навчальних закладів необхідно для того, щоб відсіяти тих, кому студентський статус потрібен щоб жити і нелегально працювати в країні, повідомила 12 грудня керівник британського МВС Тереза Мей.

"Пілотна програма показала, що було багато зловживань, що однієї тільки перевірки документів (для тих, хто хоче отримати студентську візу) недостатньо, в той час як співбесіди більш ефективні. Тож з нинішнього моменту ми розширюємо систему особистих співбесід", - сказала глава британського МВС Тереза Мей.

У минулому році Прикордонне агентство Сполученого Королівства почало перевіряти потенційних студентів в "країнах підвищеного ризику". Систему почали тестувати в одній з колишніх британських колоній - в Пакистані, де за рік співбесіди були проведені більш ніж з двома тисячами претендентів на студентську візу.

"Кількість таких співбесід буде збільшено до 100 тисяч", - сказала міністр, виступаючи в лондонському експертному інституті Policy Exchange, що займається проблемами освіти.

Нова схема буде спрямована на виконання плану коаліційного уряду скоротити кількість іммігрантів і зменшити показник "чистої міграції" - різницю між тими, хто приїжджає в країну на тривалий час, і тими, хто виїжджає.

До 2015 року планується довести цей показник до 100 тисяч людей. Остання статистика свідчить, що за фінансовий рік, що закінчився в березні, чиста міграція скоротилася до 183 тисяч осіб у порівнянні з 242 тисячами за попередній період.

РИА Новости
13.12.2012