Все більше українців обирають навчання за кордоном

У столиці відбулася міжнародна виставка, присвячена отриманню вищої освіти за кордоном. Виставку відвідала рекордна кількість відвідувачів

Все більше українців обирають навчання за кордоном

Більше п'яти тисяч відвідувачів упродовж двох днів мали можливість ознайомитися з програмами 142 навчальних закладів з 20 країн світу, які вперше в історії спеціалізованої виставки "Вища освіта за кордоном" презентували понад 1000 навчальних програм.

Організатором заходу традиційно є провідна освітня компанія Східної Європи, офіційний представник учасників виставки в Україні - DEC education.

За традицією, найбільш повно були представлені навчальні заклади Великої Британії. На виставку приїхали представники понад 50 британських університетів та підготовчих центрів, у т. ч. University College London і University of St Andrews, які відвідали Україну вперше.

Окрім того, університети зі Швеції та Австрії також вперше презентували свої програми українським старшокласниками та студентам. Також участь у заході взяли понад 20 університетів і мовних центрів Канади та Італії, а вузи США представляли найбільші світові підготовчі центри - INTO, ISES, Kaplan і Study Group.

Найбільшим попитом відвідувачів традиційно користувалися програми вищої освіти в англомовних країнах – Великої Британії, США і Канади. Без уваги не залишилися і більш конкурентні за вартістю східноєвропейські напрямки - Угорщина, Польща, Туреччина, Литва та Естонія.

Значний інтерес також викликали західноєвропейські вузи, що презентували спеціалізовані програми в сфері витончених мистецтв, дизайну, міжнародної гостинності та машинобудування - університети з Італії, Швейцарії та Нідерландів.

Поряд з основними курсами бакалавріату, магістратури (в т. ч. МВА) і докторантури, на виставці презентувалися підготовчі програми (Foundation, Pathway), курси вивчення іноземних мов, програми підготовки до міжнародних іспитів (IELTS, TOEFL, FCE, CAT, DELF, DALF) та ін.

Значною популярністю користувалися майстер-класи, де провідні HR-фахівці України надали поради з питань вибору професії, кар'єрної спеціалізації та працевлаштування.

Майстер-класи з профорієнтації DEC education були організовані вперше, однак з огляду на їх популярність, в майбутньому вони стануть невід'ємною частиною спеціалізованих заходів компанії.

Виставка була відзначена увагою школярів, студентів та їх батьків, а також отримала широке висвітлення в ЗМІ.

Організатор виставки і офіційний представник всіх її учасників в Україні - освітнє агентство DEC education. Компанія працює на ринку з 1999 року та надає повний комплекс послуг з організації навчання за кордоном - від підбору програми до супроводу в період навчання. Серед постійних партнерів - понад 600 шкіл, мовних центрів, коледжів і університетів по всьому світу.

DEC education - єдине в Україні освітнє агентство, відзначене почесним званням "Провідне освітнє агентство Східної Європи" (Star Agency Eastern Europe) за підсумками голосування серед закордонних партнерів у 2008 році. З 2009 до 2012 роки компанія впевнено входить до топ-5 найкращих освітніх агентств Східної Європи.

Організація міжнародних виставок є одним із ключових напрямків роботи компанії. З 2006 року агентство провело близько 20 великих заходів у сфері закордонної освіти - як в Україні, так і в Молдові. Виставка "Вища освіта за кордоном" відбулася вже вп'яте і, маючі відповідну спеціалізацію, надала українським абітурієнтам неоціненну можливість отримання максимально повної інформації про навчання в вищих навчальних закладах 20 країн.

З питань вступу та навчання в навчальних закладах, що взяли участь у виставці, звертайтеся до менеджерів агенції DEC education:

  • заповнивши онлайн-запит>>
  • зателефонувавши за номером (044) 390-76-24
  • прийшовши в офіс за адресою: м. Київ, вул. Підвисоцького, 16 (м. Дружби Народів)

Освіта.ua
19.10.2012