За студентами з України приїжджає рекордна кількість зарубіжних вузів

У столичному готелі «Хаятт-Рідженсі» 13-14 жовтня 2012 року відбудеться одна з найбільших в Україні виставок «Вища освіта за кордоном», організатором якої є одна з провідних освітніх агенцій Східної Європи DEC education

За студентами з України приїжджає рекордна кількість зарубіжних вузів

Заради проведення презентацій для українських старшокласників, студентів і батьків Київ відвідають представники більше ніж 100 вузів з 20 країн світу.

За словами директора освітнього агентства DEC education Наталії Тарченко, на сьогоднішній день виставка є найбільшим заходом в Україні, що присвячений вищій освіті за кордоном.

«Ніколи раніше Україну не відвідувала одночасно така величезна кількість представників університетів, освітніх концернів, коледжів, підготовчих і мовних курсів, - говорить директор агентства. - Ми запросили не просто відомі університети, серед учасників виставки всесвітньо відомі вузи, що посідають провідні місця в національних рейтингах Великої Британії, США та інших країн».

Під час виставки у відвідувачів буде можливість поспілкуватися з представниками відомих вузів, таких як University College London, City University London, University of Exeter, Queen Mary University of London, University of St. Andrews, Istituto Marangoni, Università Cattolica del Sacro Cuore та інших світових університетів.

Поряд з основними курсами бакалавріату, магістратури, МВА та докторантури, на виставці будуть представлені підготовчі програми, курси іноземних мов і курси підготовки до міжнародних іспитів IELTS, TOEFL, FCE, CAT, DELF, DALF.

Крім того, в рамках виставки відбудуться спеціалізовані заходи для старшокласників та студентів. «Деякі учасники будуть окремо представляти стипендії та реєструвати кандидатів серед відвідувачів. Реєстрація на стенді університету надасть можливість першим дізнатися цінну інформацію, заявити про себе і отримати преференцію при майбутньому оцінюванні», - уточнює Наталія Тарченко.

Крім індивідуальних консультацій і особистих зустрічей у відвідувачів буде можливість прослухати тематичні семінари та презентації, що проведуть представники освітніх концернів, коледжів, підготовчих програм і університетів.

За словами директора компанії DEC Education, мета семінарів - надати первинну, ознайомчу інформацію про переваги того чи іншого навчального закладу, про особливості навчання у різних країнах, про спеціальності, умови вступу, навчання та проживання.

Також, вперше в рамках освітньої виставки відбудуться практичні майстер-класи від провідних HR-фахівців на тему вибору професії та працевлаштування, а у всіх охочих буде унікальна можливість пройти індивідуальне тестування з профорієнтації. «Нам здається це важливо, адже часто далеко не кожен підліток, як, втім, і студент, знає, яку обрати професію і в якій сфері він зможе реалізувати себе кращим чином», - говорить Наталія Тарченко.

«Організовуючи таку грандіозну подію, ми хочемо не тільки допомогти юнакам і дівчатам визначитися з одним з найважливіших кроків у житті - вибором університету і напрямку навчання, але й сприяти підготовці нової когорти висококваліфікованих фахівців, які будуть сприяти розвитку і процвітанню України», - підкреслила директор агентства.

Зареєструватися для участі у виставці ви можете на сайті компанії DEC Education.

Довідка: організатор виставки і офіційний представник всіх її учасників в Україні - освітнє агентство DEC education. Компанія працює на ринку з 1999 року та надає весь комплекс послуг з організації навчання за кордоном - від підбору програми до супроводу клієнта в період навчання. Серед постійних партнерів компанії понад 600 шкіл, мовних центрів, коледжів і університетів по всьому світу.

DEC education - єдине в Україні освітнє агентство, відзначене почесним званням «Провідне освітнє агентство Східної Європи» (Star Agency Eastern Europe) за підсумками голосування серед закордонних партнерів (2008 рік). З 2009 по 2012 роки компанія впевнено входить до п'ятірки кращих освітніх компаній Східної Європи.

Освіта.ua
11.10.2012