4 жовтня у Києві відбудеться виставка міжнародної освіти

Метою виставки "Міжнародний ярмарок освіти" є ознайомлення українських школярів і студентів із відомими навчальними закладами світу та освітніми програмами, що розроблені спеціально для іноземних студентів

4 жовтня у Києві відбудеться виставка міжнародної освіти

"Виставка розрахована на тих людей, які хотіли б навчатися за кордоном. При цьому ми припускаємо, що людей можуть цікавити різні програми - когось будуть цікавити програми вивчення іноземних мов, когось - середня освіта за кордоном, але більшість відвідувачів зазвичай цікавиться вищою освітою", - каже один з організаторів виставки Сергій Кулик.

Він повідомив, що на виставці будуть представлені всі види навчання в університеті, починаючи від підготовчого відділення і закінчуючи ступенем PhD, також мовні програми, причому з можливістю навчання, як у Києві, так і за кордоном, зокрема, програма вивчення англійської на базі Британської Ради.

У виставці братимуть участь навчальні заклади і організації з Німеччини, Великої Британії, Угорщини, США, Франції, Канади та України, в тому числі і міжнародні організації, що акредитовані в Києві - British Council, Campus France і Німецька служба академічних обмінів (DAAD).

Окрім цих організацій у виставці братимуть участь дві агенції, що працюють у Києві: Students International - це московська компанія, яка має філію в Києві і відома тим, що приймає іспити англійської мови за програмою IELTS. Друга компанія - це Domar Travel Education, яка вже давно працює на ринку освітніх послуг і презентує програми, що розроблені українськими і зарубіжними фахівцями спеціально для українських студентів.

Організатори виставки зазначають, що під час спілкування з представниками навчальних закладів і академічними консультантами відвідувачі зможуть отримати інформацію про можливості отримання освіти за кордоном для українців.

Освітня виставка відбудеться у четвер 4 жовтня в столичному готелі "Hyatt Regency Kiev" (вул. Алли Тарасової, 5). Перелік учасників виставки "Міжнародний ярмарок освіти".

Час роботи виставки: з 15.00 до 19.00, вхід вільний.

Зареєструватися та отримати запрошення можна на сайті організатора виставки МВ "Центр інтернаціональних освітніх програм".

Освіта.ua
03.10.2012