Київ відвідають представники більше ніж 100 кращих вузів з 20 країн

Вперше в Україні відбудеться подія, що одночасно буде присвячена вищій освіті за кордоном, вибору професії та успішній кар'єрі

Київ відвідають представники більше ніж 100 кращих вузів з 20 країн

Масштаб виставки визначає рекордна для України кількість учасників заходу. Свої освітні послуги у сфері вищої освіти презентують понад сто учасників із 20-ти країн світу, які представлять більше 1000 навчальних програм, проведуть тематичні семінари, презентації, майстер-класи та індивідуальні консультації.

Організатором заходу виступає провідне українське освітнє агентство DEC education, представники якого повідомили, що українські школярі, студенти, абітурієнти та батьки отримають можливість зустрітися з представниками всесвітньо відомих університетів, які традиційно займають лідируючі позиції престижних рейтингів світових рейтингів The Times, Guardian, QS та Shanghai-Ranking.

Київ відвідають представники University College London, Queen Mary University of London, University of Exeter, City University London, Istituto Marangoni, University of St. Andrews, Universita Cattolica del Sacro Cuore та інші. Також вперше участь у виставці візьмуть університети Швеції та Австрії.

Ще однією особливістю проведення заходу стане проведення тематичних майстер-класів, що будуть присвячені темам вибору майбутньої професії та успішного працевлаштування.

Відвідувачі зможуть безкоштовно прослухати лекцію "ПРОФорієнтаціЯ", яку проведе досвідчений фахівець в галузі управління персоналом, консультант з питань кар'єрного розвитку Станіслава Степановська. Метою майстер-класу є практична допомога слухачам профорієнтаційних питаннях і, відповідно пошуку виду діяльності, який забезпечить не тільки матеріальне благополуччя, а й задоволення.

Про те, як ефективно "продати" себе потенційному роботодавцеві, як відповідати на специфічні запитання роботодавця, як правильно скласти резюме, які типові помилки допускають пошукачі, розповість керівник відділу підбору та адаптації персоналу компанії "Інком" Данило Спорний у ході майстер-класу "Працевлаштування в іменитій компанії, або співбесіда навиворіт".

У свою чергу HR-директор кар'єрного порталу rabota.ua Наталія Бровченко поділиться інформацією про те, яких фахівців шукали українські роботодавці в 2012 році, чиї зарплати округлялися п'ятьма нулями і де варто навчатися сьогодні, щоб бути у виграші завтра.

Міжнародна виставка відбудеться в столичному готелі Hyatt Regency (вул. Алли Тарасової, 5) 13 та 14 жовтня, час роботи з 12 до 17 години.

Вхід на виставку безкоштовний. Реєстрація відбувається на сайті організатора.

Організатор виставки і офіційний представник всіх її учасників в Україні - освітнє агентство DEC education. Компанія працює на ринку з 1999 року і надає повний комплекс послуг з організації навчання за кордоном - від підбору програми до супроводу студентів у період навчання.

Постійними партнерами компанії є більше 600 шкіл, мовних центрів, коледжів і університетів з усього світу.

Освітнє агентство, удостоєно премії "Провідне освітнє агентство Східної Європи" (Star Agency Eastern Europe) у 2008 році. У період з 2009-2012 років компанія входить до списку п'яти номінантів премії Star Agency Eastern Europe Short listed.

Освіта.ua
28.09.2012