Дізнайтеся про особливості підготовки до іспиту IELTS

У Києві та Донецьку відбудуться майстер-класи одного з найвідоміших у світі фахівців IELTS, в ході якого кандидати дізнаються про особливості підготовки до іспиту

Дізнайтеся про особливості підготовки до іспиту IELTS

Міжнародний екзаменаційний Центр IELTS Students International запрошує відвідати унікальний майстер-клас одного з найвідоміших у світі фахівців IELTS Ендрю Томаса (Mr. Andrew Thomas).

Тільки 8 жовтня 2012 року в Києві та 10 жовтня 2012 року в Донецьку у відвідувачів майстер-класу буде унікальна можливість дізнатися всі подробиці, нововведення та особливості підготовки до іспиту IELTS з перших рук.

Використовуючи свій більш ніж двадцятирічний досвід роботи екзаменатором, Ендрю Томас на зустрічі приділить особливу увагу методиці підготовки і успішної складання  іспиту, сучасним вимогам екзаменаторів до знань кандидатів і основним помилкам, яких допускаються кандидати з України.

Крім того екзаменатор IELTS приділить увагу ключовим аспектам іспиту, що рідко зустрічаються в підручниках і про які зазвичай не знають учасники тесту.

В учасників семінару також буде можливість поставити свої запитання Ендрю Томасу і директору Students International IELTS Test Centre в Росії та Україні Андрію Міхеєву.

Вартість майстер-класу в Києві:

  • При реєстрації 8 вересня - 3 жовтня 200 грн;
  • При реєстрації 4 жовтня - 7 жовтня 300 грн;
  • При реєстрації в день заходу - 300 грн.

Вартість майстер-класу в Донецьку 50 грн.

Час та місце проведення:

  • 8 жовтня 2012 року, Київ, вул. Лаврська, 16А, ст. м. «Арсенальна», початок о 19:00.
  • 10 жовтня 2012 року. Донецьк, бул. Пушкіна 4, Готель Park Inn, початок о 16-00.

Реєстрація: http://ielts-kiev.com.ua/#master-class

Andrew Thomas (Macquarie University, Сідней, Австралія) - один з найвідоміших у світі фахівців IELTS. За його плечима 37 років роботи викладачем англійської мови, 25 років стажу на посаді екзаменатора IELTS та тренера IELTS.

Андрій Міхєєв - директор Students International IELTS Test Centre в Росії та Україні. Його досвід це більше 1000 проведених іспитів IELTS в більш ніж 30 містах Росії, України і Казахстану, більш ніж 15 тисяч кандидатів, що склали іспит кандидатів, більше 20 підготовлених екзаменаторів IELTS в структурі чотирьох SI-IELTS Test Centers.

Освіта.ua
24.09.2012