Прийом заявок на стипендіальну програму в Університеті Кембриджу

Українська стипендіальна програма в Університеті Кембриджу проводить конкурсний відбір кандидатів на п'ять повних магістерських стипендій

Прийом заявок на стипендіальну програму в Університеті Кембриджу

Українська стипендіальна програма фінансує навчання українських студентів на однорічному курсі магістратури в Університеті Кембриджу (University of Cambridge). Стипендія покриває оплату навчання та проживання в університеті, а також можливі інші витрати, залежно від фінансових потреб студента. Додаткова допомога може включати оплату візового збору і перельоту до Великої Британії.

Студентам доступний широкий вибір з близько п'ятдесяти напрямів навчання. Отримати стипендії можуть громадяни України, що вступають на навчання в Університет Кембриджу. Претенденти повинні мати, або отримати найближчим часом, достатню академічну освіту, що дає можливість вступити до магістратури, а також на високому рівні володіти англійською мовою.

Відбір претендентів на стипендії проводить спеціальний комітет Університету Кембриджу. Перевага надаватиметься студентам, що продемонстрували видатні академічні успіхи і високий рівень знання англійської мови, а також володіють особистісними якостями, що виділяють їх в якості потенційних лідерів, здатних приносити користь суспільству.

Прийом вступних заявок триватиме до 4 грудня 2012 року. П'ятеро відібраних переможців програми отримають відповідні повідомлення від Університету Кембриджу в травні-липні 2013 року. Далі їм потрібно буде в документальному порядку підтвердити свою відповідність вступним вимогам університету, включаючи володіння англійською мовою.

У минулому році на участь у стипендіальній програмі було подано 88 заявок від українських студентів. П'ятеро кращих претендентів на отримання стипендії були відібрані спеціальним комітетом Університету Кембриджу та у вересні цього року почали проходити навчання в магістратурі університету за напрямками: сучасна європейська історія, багатопрофільні гендерні дослідження, економічні дослідження, дослідження в галузі розвитку.

Університет Кембриджу був заснований в 1209 році і став лише четвертим університетом у світі. Випускниками цього університету були такі відомі вчені як Ісаак Ньютон та Чарльз Дарвін. Всього з університетом пов'язані 87 лауреатів Нобелівської премії. Вже три роки поспіль (2010-2012) Університет Кембриджу визнається кращим університетом світу, згідно з дослідженнями QS World University Rankings.

Інформація про Українську стипендіальну програму Університету Кембриджу доступна на сторінці Cambridge Trusts, а також на цій сторінці.

Українська стипендіальна програма в Університеті Кембриджу заснована в 2010 році за ініціативи та фінансової підтримки українського бізнесмена Дмитра Фірташа. Мета програми надати можливість безкоштовного навчання в університеті найбільш талановитій українській молоді, яка не має можливості отримати таку освіту за власний рахунок.

Освіта.ua
17.09.2012