Students International - краще освітнє агентство Східної Європи

Центр навчання за кордоном Students International четвертий рік поспіль отримує головний приз в номінації "Краще агентство Східної Європи" за версією британського журналу Study Travel Magazine

Students International - краще освітнє агентство Східної Європи

Міжнародна премія STM Star Awards, що присуджується за видатні заслуги в галузі освіти, була заснована британським журналом Study Travel Magazine (STM) в 2006 році.

Переможців премії визначають шляхом голосування на офіційному сайті STM. В ході голосування близько 2 тисяч закордонних навчальних закладів і мовних центрів віддають свої голоси за одного з своїх міжнародних партнерів.

Після закінчення голосування у кожній номінації визначається п'ятірка кращих (Shortlist). Остаточні результати і ім'я переможця в кожній з 24 номінацій оголошується у вересні в Лондоні.

Четвертий рік поспіль, з п'ятірки основних претендентів, головний приз у номінації STM Star Agency Eastern Europe (Краще агентство Східної Європи) отримав Центр освіти за кордоном Students International.

"Четвертий рік поспіль ми отримуємо цю високу нагороду, що за всю історію британського видання поки не вдавалося жодному освітньому агентству. Чергова нагорода це привід продемонструвати свої досягнення, зміцнити ділові стосунки з партнерами і висловити до них свою повагу. Саме тому звання лауреата премії STM Star Award є настільки почесним", - прокоментувала отримання нагороди директор українського представництва Students International Лариса Степаненко.

Study Travel Magazine (раніше Language Travel Magazine) - незаперечний флагман серед друкованих бізнес-видань в сфері навчання за кордоном і подорожей в більш ніж 110 країнах - займається висвітленням таких питань, як робота, вивчення мови та освіта за кордоном на прикладі конкретних країн і навчальних закладів.

Премія STM Star Awards присуджується у 24 номінаціях кращим освітнім агентствам і мовним школам різних регіонів світу. Повний список призерів у всіх номінаціях ви можете подивитись на сайті "Study Travel Magazine": http://www.hothousemedia.com/ltm/star.htm

Освіта.ua
14.09.2012