Конкурс есе від Лондонської школи бізнесу і фінансів

Компанія Домар Тревел Ед’юкейшен, спільно з London School of Business and Finance проводить конкурс кращого есе за темою: "What are your expectations of the Eurozone future?"

Конкурс есе від Лондонської школи бізнесу і фінансів

У конкурсі можуть взяти участь студенти, які зацікавлені у вступі на магістерську програму на базі навчального закладу London School of Business and Finance (Велика Британія). Початок навчання: жовтень 2012 року.

Пропоновані спеціальності: Global MBA, МВА, магістр міжнародного бізнесу, магістр фінансів та інвестицій, магістр фінансів, магістр стратегічного маркетингу, магістр міжнародного бізнес-права, магістр міжнародного бізнес-права + МВА.

Переможець конкурсу есе отримає 40% знижку на оплату всіх магістерських програм London School of Business and Finance, учасник, який отримає 2-е місце - 30%, 3-е місце - 25%.

Тема есе: What are your expectations of the Eurozone future? Крайній термін подачі есе 25 липня 2012 року. Есе приймаються електронною поштою: Olesia@dteducation.com з позначенням теми: "LSBF Essay".

Також, у рамках спеціальної пропозиції бізнес-школи LSBF, усі студенти дистанційної (on-line) форми навчання на програмах MBA та магістратури отримають у подарунок iPad2.

Вартість MBA-програм та магістерських програм on-line від £ 8500. Студенти з України також мають можливість скористатися стипендіальними програмами, а також можливістю отримання грантів на навчання.

Більш детальну інформацію про конкурс есе, а також про дистанційне навчання в LSBF ви можете отримати в Агентстві академічного консалтингу з навчання за кордоном Домар Тревел Ед’юкейшен за тел.: + 38 (044) 425-40-45, 451-57-52.

London School of Business and Finance (LSBF) - британська бізнес-школа, що надає можливості отримання одночасно ступеня магістра бізнес-адміністрування (МВА) і професійну кваліфікацію. Кампуси бізнес-школи LSBF розташовані в Лондоні, Бірмінгемі та Манчестері (Велика Британія) та Торонто (Канада).

Бізнес-школа працює за підтримки члена королівської сім'ї Великої Британії - принца Майкла Кентського, завдяки якому був створений фонд, кошти якого виділяються на стипендії і гранти, що частково покривають вартість навчання в LSBF.

Освіта.ua
13.07.2012