Презентація компанії GOSTUDY CZ (Чехія)

Під час проведення виставки "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада в Києві, компанія GOSTUDY CZ (Чехія) представить програми навчання в Чехії

Презентація компанії GOSTUDY CZ (Чехія)

Компанія GOSTUDY CZ працює на ринку освітніх послуг Чехії з 1998 року.

GOSTUDY CZ пропонує широкий спектр освітніх програм в Чехії: мовні та підготовчі курси; вступ до приватних вузів після школи/вузу.

GOSTUDY CZ курирує видачу віз у всіх посольствах Чехії в країнах СНД і забезпечує всім студентам правову та медичну допомогу, консультації з будь-яких питань, пов'язаних з навчанням, побутом, проживанням, а також надає підтримку протягом першого року навчання.

На сьогоднішній день компанія GOSTUDY CZ допомогла більш ніж 1000 студентам, які вже отримали або ще здобувають вищу освіту у вузах Праги, Острави, Брно та інших міст Чехії.

Українські офіси компанії знаходяться в Києві, Вінниці, Горлівці, Дніпропетровську, Донецьку, Запоріжжі, Мукачево, Кременчуці, Кривому Розі, Полтаві, Сумах та Черкасах.

Детальніше ознайомитися з програмами GOSTUDY CZ ви зможете на виставці "Освіта за кордоном - 2011", що відбудеться 17-19 листопада 2011 року в Національному центрі "Український дім" у Києві (вул. Хрещатик 2).

Освіта.ua
05.11.2011