Рівень знань випускників американських шкіл значно знизився

Відповідно до результатів проведеного моніторингу, лише 43% абітурієнтів у США мають необхідні знання для успішного продовження навчання у вищих навчальних закладах

Рівень знань випускників американських шкіл значно знизився

Готовність випускників американських шкіл до вступу до вищих навчальних закладів країни знизилася до рекордно низького рівня, повідомляє Wall Street Journal.

Дані ґрунтуються на результатах іспитів з математики, читання та письма, проведених у 2011 році. Результати іспитів з цих предметів особливо цікавлять спеціалістів, оскільки вони є критерієм оцінювання рівня знань випускників шкіл, які планують вступити до престижних коледжів Сполучених Штатів.

Протягом останніх років результати навчання, що показують випускники американських шкіл, поступово погіршувалися. Тенденції зниження рівня знань з читання намітилися з 2005 року, з письма - з 2006 року, з математики - з 2010 року.

Як відзначає видання, результати були опубліковані після підбиття підсумків вступної кампанії до коледжів країни. Відповідно до результатів моніторингу, серед 1,6 мільйона абітурієнтів, тільки 43% володіють необхідними знаннями для продовження навчання.

"У той час, коли зростає значення спеціальної професійної освіти, можливості Сполучених Штатів в конкурентній світовій економіці знижуються", - зазначив віце-президент неурядової організації "Коледж борд" Джим Монтойя.

Як повідомляє впливове американське видання Washington Post, для багатьох американських чиновників освітньої сфери низькі результати випускників та абітурієнтів мають стати сигналом до рішучих дій. За їхніми словами, школярі потребують більш напружених занять у старших класах, щоб підготуватися й успішно вступити до коледжів.

Освіта.ua
15.09.2011