Програма FLEX для школярів з обмеженими фізичними можливостями

Впродовж вісімнадцяти років програма культурного обміну FLEX надає українським старшокласникам можливість навчатися та жити в США

Програма FLEX для школярів з обмеженими фізичними можливостями

Програма фінансується урядом США, тож є безкоштовною для її учасників. Учасники програми мешкатимуть в американських родинах та навчатимуться в американських школах, отже, зможуть більше дізнатися про звичайне життя цієї країни.

До участі у програмі обміну запрошуються учні з обмеженими фізичними можливостями 8, 9, 10 та11 класів, які народилися в період з 15 березня 1994 року до 15 липня 1997 року. Усі учні мають володіти англійською мовою.

Обов'язковою умовою є те, що аплікант протягом останніх п'яти років не проживав у Сполучених Штатах Америки більше трьох місяців.

Кандидати на участь обираються шляхом тестування. Учні з обмеженими фізичними можливостями можуть обрати найзручніше для них місце тестування. Цього року тестування буде проводитися в 24 містах України, починаючи з 10 вересня.

Організатори зазначають, що конкурс для учнів з обмеженими фізичними можливостями проходитиме окремо від загальної групи, вони змагатимуться між собою.

Фіналістам програми оплачується подорож від їх домівки до місця перебування в США та назад, а також надається стипендія та медична страховка.

Детальніше про цьогорічний відбір учасників ви можете дізнатись у статті "Програма обміну школярів FLEX на 2012/2013 рік"

Освіта.ua
02.09.2011