Конкурс FLEX для старшокласників: безкоштовне навчання в США

Програма культурного обміну FLEX розпочинає новий сезон та дає можливість українському школяру відкрити не туристичну, а справжню Америку

Конкурс FLEX для старшокласників: безкоштовне навчання в США

"Сьогодні у багатьох є можливість побувати у Сполучених Штатах Америки, але слід пам’ятати, що туристичні подорожі відкривають лише туристичну Америку", - пояснює Бред Міллер, директор програми FLEX в Україні.

"Програму обміну майбутніх лідерів" (FLEX) було створено Конгресом Сполучених Штатів Америки, щоб надати можливість народам України та США більше дізнатися один про одного.

Програма обміну школярів FLEX дозволяє учаснику ознайомитися з США більш детально, адже учасники програми мешкають в американських родинах та навчаються в американських школах, пояснює Бред Міллер.

За словами директора програми, FLEX існує впродовж вісімнадцять років, проводиться на відкритій конкурсній основі та є безкоштовною для учасників.

За минулі роки більш ніж 250 школярів із країн СНД уже навчалися в США за цією програмою. Для участі в програмі 2012/2013 навчального року буде відібрано близько 200 фіналістів з України.

Цього року тестування буде проводитися в 24 містах України, починаючи з 10 вересня. У конкурсі FLEX можуть приймати участь усі школярі, які навчаються у 8-10 класах та вільно володіють англійською мовою, розповідають організатори.

"Наша програма цікава й особлива, не тільки тому, що сотні українських школярів дізнаються більше про культуру США та повсякденне життя американців, але ще й тому, що американські сім’ї та громадськість можуть дізнатись багато нового про українську культуру, приймаючи в себе вдома учасників нашої програми", - говорить Бред Міллер.

Детальніше про цьогорічний відбір ви можете дізнатись у статті "Програма обміну школярів FLEX на 2012/2013 рік"

Освіта.ua
02.09.2011