Вивчайте англійську на південному узбережжі Англії
PR

Відправте дитину на шкільні канікули за кордон - такий формат навчання дає гарантований результат

Вивчайте англійську на південному узбережжі Англії

Бажаєте, щоб Ваша дитина заговорила англійською вільно? А чи знаєте Ви, що для гарантованого результату необхідні всього дві умови:

  • весела та невимушена атмосфера, яка сприяє швидкому засвоєнню матеріалу;
  • занурення в мовне середовище: через те що у більшості дітей розвинена асоціативна пам'ять, слова, які вони вивчили при щоденному спілкуванні, запам'ятовуються швидше та надовго.

Саме тому останнім часом стало дуже популярно відправляти дитину на шкільні канікули за кордон, адже такий формат навчання об'єднує ці дві сприятливі умови.

Компанія Albion Education не перший рік організовує канікулярні програми у Великій Британії. Особливим успіхом у дітей користується мовна школа в красивому курортному Брайтоні. Школа розташована в центрі міста, всього у двох хвилинах ходьби від набережної та Ла-Маншу. З вікон відкривається прекрасний вид на Royal Pavilion – колишню приморську резиденцію королів Великої Британії. Проживання заплановано організаторами в гостинних англійських сім'ях, щоб діти мали можливість познайомитися з традиціями та культурою англійців. Не тільки навчання чекає дітей, а ще й галасливі вечірки, дискотеки, цікаві пізнавальні екскурсії, спортивні заходи та все це в оточенні студентів з усього світу, що, в свою чергу, допоможе позбутися мовного бар'єру.

Поспішайте забронювати місце в групі, яка відправиться на два тижні в Брайтон 4 серпня 2019 року. Групу супроводжуватиме досвідчений груп-лідер, вчитель англійської мови.

Залишилися питання? Телефонуйте за номерами (044) 466-44-74, (067) 466-44-74.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРОГРАМУ

Освіта.ua
26.06.2019