Осінні канікули для дитини в Лондоні або Кардіффі
PR

Проведіть незабутні осінні канікули з користю для дитини та відсвяткуйте Хелловін в Англії чи Уельсі

Осінні канікули для дитини в Лондоні або Кардіффі

Незважаючи на те, що літо тільки-но закінчилося, далекоглядні батьки вже зараз планують осінні канікули своєї дитини.

Компанія Albion Education - одна з небагатьох, які організовують освітні поїздки за кордон на осінніх канікулах. Адже вже зараз є бажаючі зустріти Хелловін (який як раз припадає на час поїздки) в Англії чи Уельсі.

Осінні канікули в Англії передбачають навчання та проживання в Лондоні на базі David Game College. Школа знаходиться в самому центрі міста, тому, крім занять, тут кожен день передбачені екскурсії найвідомішими визначними пам’ятками столиці: Мадам Тюссо, Музей-підземеллі London Dungeons, Музей природознавства, Театр Шекспіра «Глобус», Королівський тур столичними пам’ятками з професійним гідом і багато іншого. У суботу ж дітей чекає екскурсія на весь день в Оксфорд. А найприємніше, що всі вхідні квитки вже входять у вартість програми!

Якщо Вас цікавить щось більш нестандартне, варто провести осінні канікули в столиці Уельсу – Кардіффі! На відміну від «лондонської» програми, тут проживання пропонується в гостинних англійських сім’ях, що передбачає практику мови 24/7! Сім’ї проживають в пішій доступності від школи, яка, до речі, знаходиться в самому центрі міста.

Так що робіть вибір! Час летить швидко та непомітно.

Більш детально дізнатися про програми можна у фахівців компанії за тел. (067) 466-44-74 або ж на сайті компанії Albion Education.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Освіта.ua
31.08.2018