Бронюйте програму англійської за кордоном

AMA Education Agency пропонує широкий вибір освітніх програм за кордоном

Бронюйте програму англійської за кордоном

Українське представництво освітньої компанії AMA Education надає сервіс з підбору освітніх програм за кордоном, зокрема з вивчення англійської мови в країнах Англійського Співдружності (British Commonwealth).

Мовні школи-партнери AMA Education пропонують різноманітні методики викладання мови, можливість занурення в нову культуру, а також заняття різними видами спорту під час навчання.

На сьогоднішній день найбільш популярними є канікулярні освітні програми для дітей та студентів, а також сімейні програми вивчення англійської.

Спеціальні сімейні пропозиції компанії розраховані на тих, хто хоче вивчати англійську разом зі своїми дітьми під час літніх канікул. Програми надають можливість вивчати англійську при повному зануренні в мовне середовище. Докладніше про школи, що надають можливість сімейних програм можна ознайомитися тут.

AMA Education також організовує літні канікулярні програми для дітей, що поєднують активне дозвілля і цікаві уроки: англійська + футбол, серфінг, верхова їзда, баскетбол, гольф, театр і мистецтво - створені всі умови для розвитку і насиченого життя дитини. З пропозиціями можна ознайомитися тут.

Чудова можливість провести літні канікули з користю є у студентів. За цей час вони зможуть підтягнути рівень англійської або пройти підготовку до складання міжнародних екзаменів: IELTS, TOEFL.

Британське освітнє агентство в Україні AMA Education Agency рекомендує поспішити з вибором програми, так як в найкращих школах місця закінчуються дуже швидко.

Усі бажаючі забронювати один із зазначених мовних курсів на літо 2013 року зможуть скористатися знижкою на послуги компанії у розмірі 50% до 30 квітня.

Компанія гарантує індивідуальний підхід і повне супроводження на всіх етапах підготовки до поїздки на начальні програми закордон.

Інформацію про бронювання програм можна дізнатися за тел.: 044 361 82 03, 097 671 78 33 або в офісі компанії AMA Education за адресою: Київ, вул. Франка 38, оф. 3.

Освіта.ua
19.03.2013