Літні канікули та вивчення англійської у Британії

Елітний коледж "Fulmer Grange" пропонує екскурсії та цікаві уроки англійської для дітей

Літні канікули та вивчення англійської у Британії

Літній табір в Fulmer Grange знаходиться на території приватного коледжу Teikyo college. Кампус розташований у 30 хвилинах їзди від Лондона.

Оснащення коледжу та умови проживання знаходяться на дуже високому рівні. Діти можуть користуватися новим критим басейном, сучасним спортивним комплексом, тенісними кортами, ігровими майданчиками, добре обладнаними класними кімнатами.

Студенти проживають у двомісних кімнатах з усіма зручностями. Це безпечне і красиве місце, ідеально підходить для дітей і підлітків.

До програми курсу входять уроки англійської мови, орієнтовані на розвиток розмовних навичок, комунікацію; уроки проходять у невимушеній атмосфері.

Вільний час діти можуть проводити в численних гуртках та спортивних секціях: футбол, теніс, аеробіка, баскетбол, плавання, пошук скарбів, регбі, бадмінтон, змагання та естафети, заняття гольфом, живопис, а також взяти участь у конкурсі талантів або побаченні всліпу.

Крім цього, для студентів проводяться екскурсії до Лондону, Віндзору, Оксфорду, Рідінгу та інших найближчих міст.

Вартість програми: 2150 євро за 2 тижні. До вартості включено: супровід керівника групи, навчання 15 годин на тиждень, проживання у резиденції, харчування, навчальні матеріали, культурно-розважальну програму, спортивні заходи та ігри, 4 екскурсії, медичну страховку, трансфер. Додатково оплачуються: оформлення візи - 110 євро, авіапереліт - від 300 євро.

Дати заїзду: 17 червня - 1 липня 2012 року.

За більш докладною інформацією про літні канікули у Великій Британії звертайтеся до менеджерів компанії "Есперанто Тревел" за тел.: (044) 499-66-54, (044) 592-52-77, (044) 592-52-37.

Освіта.ua
11.01.2012