Літній курс і програма підготовки до складання IELTS

Bellerbys College пропонує студентам та випускникам шкіл академічний курс та підготовку до IELTS

Літній курс і програма підготовки до складання IELTS

Літній академічний курс Bellerbys Summer 2012 проводитиметься на кампусах коледжу в Лондоні, Брайтоні та Кембриджі.

Курс Bellerbys Summer поєднує інтенсивну програму з англійської мови з академічними предметами, що робить його унікальним. Цей курс допомагає розвинути навички читання, письма та говоріння англійською мовою, поєднуючи можливість вивчення ряду академічних предметів.

Літній академічний курс створений спеціально для студентів, які бажають навчатися на інтенсивному мовному курсі й отримати досвід навчання в міжнародному коледжі.

Дати початку занять: в Брайтоні та Кембриджі - з 25 червня, в Лондоні – з 2 липня. Кінець програми - 25 серпня 2012 року. Студенти можуть обирати тривалість програми – 2 чи 4 тижні. Вартість програми - 830 фунтів на тиждень.

Програма включає інтенсивні заняття за програмою, проживання у резиденції коледжу, повний пансіон, вечірні заходи, екскурсійну програму. На літню програму приймаються діти від 14 років.

Упродовж літньої академічної програми студенти не лише вивчають англійську та звикають до британської освіти, але й спілкуються зі студентами з різних країн та пізнають нові культури, встановлюють дружні стосунки.

Окрім цього, для тих, хто хоче отримати від літа максимум і в короткі терміни підвищити рівень володіння англійською мовою, а також успішно здати екзамен IELTS, рекомендується інтенсивний 6-тижневий курс підготовки - IELTS Express.

Ця програма доступна на кампусах коледжу в Брайтоні та Кембриджі. Після закінчення курсу студент має можливість поліпшити результати здачі IELTS на кілька балів.

Навчання на програмі IELTS Express починається 2 липня 2012 року. Наприкінці курсу студенти складають іспит IELTS.

Вартість навчання - 2520 фунтів за 6 тижнів. Програма включає  25 годин занять на тиждень (англійська мова + підготовка до екзамену). Проживання та харчування оплачуються окремо. Студенти можуть обирати, де вони хочуть жити - в приймаючій сім’ї чи в студентській резиденції.

За більш докладною інформацією звертайтеся до освітньої агенції "А-пріорі" за тел.: (044) 221-78-99, (097) 493-93-05.

Довідка: Bellerbys College – міжнародний коледж, в якому студенти із 120 країн світу готуються до вступу в університети. Кампуси коледжу знаходяться в Оксфорді, Кембриджі, Лондоні та Брайтоні.

Освіта.ua
29.11.2011