Осінні курси англійської мови для дорослих

International House Newcastle пропонує двотижневий курс англійської для дорослих

Осінні курси англійської мови для дорослих

Курс можна замовити на період з 30 жовтня по 17 грудня 2011 року. Заїзд щотижня. У програму входять 15 уроків англійської мови на тиждень. Навчання проходить у невеликих групах – до 12 осіб у групі. Проживання – у студентських апартаментах Charlotte House (5 хв. пішки від школи).

У вартість 2-тижневої програми входить: реєстраційний збір, курс загальної англійської мови, проживання в студентських апартаментах (одномісна кімната без харчування), страховий поліс, консульський збір посольства Великої Британії.

Школа пропонує чудову соціальну програму, що включатиме поїздки до Единбурга, Йорка, Дарема та інших цікавих місць.

Додатково оплачується: авіаквиток до Ньюкасла від 3500 грн. Можливий індивідуальний розрахунок курсу на 3, 4 та більше тижнів.

За більш детальною інформацією слід звертатися до менеджерів International House за тел.: (044) 238-98-70, (044) 238-97-96.

Довідка: Школа IH Newcastle має прекрасну репутацію і відома своїм теплим індивідуальним підходом до студентів. Школу було засновано у 1978 році. У школі є кімната відпочинку з відео, комп'ютерний зал з доступом в інтернет, величезний актовий зал, великий спортивний зал і світлі класні кімнати.

Освіта.ua
08.10.2011