Тематичний курс англійської мови для дітей у Великій Британії

Освітній провайдер Home Language International (HLI) продовжує набір іноземних дітей на захоплюючу святкову програму вивчення англійської мови

Тематичний курс англійської мови для дітей у Великій Британії

Home Language International (HLI) - освітній провайдер, що організовує мовні курси з проживанням в сім'ї викладача, пропонує дітям захоплюючу програму, присвячену святу Хеллоуїн.

Безперервна англійська в сім'ї вчителя, а також насичена програма дозвілля подарують вашій дитині чудові осінні канікули та поповнять її культурно-мовний багаж новою інформацією та враженнями.

Спеціальна програма буде проводитися з 23 по 30 жовтня в Борнмуті та його околицях (Південна Англія).

На батьківщині Хеллоуїна вашу дитини чекають 10 годин англійської на тиждень і 10 розважальних заходів, серед яких: пригоди в замку Корфе - полювання за привидами, зважування гарбузів, прогулянки замком та багато іншого; виготовлення масок, костюмів і декорацій; вечір у Ателгемптон-Хаус - чудовому маєтку в Дорсеті з величезним італійським садом.

Діти також відвідають керамічну студію, де зможуть розмалювати будь-яку порцелянову заготовку за своїм смаком, обпалити й привезти її додому як сувенір.

Загальна вартість програми становить £ 915 на тиждень.

Забронювати курс можна за телефоном освітнього агентства DEC education: (044) 390-76-24.

Освіта.ua
07.10.2011