Літні навчальні програми у Великій Британії

Розпочато реєстрацію на літні програми "Наукові предмети англійською" та "Англійська мова плюс активний відпочинок" для дітей і підлітків

Літні навчальні програми у Великій Британії

Програми пропонує міжнародний коледж Конкорд - навчальний заклад, розташований в самому серці Англії у графстві Шропшир. Сьогодні коледж Конкорд - це школа-пансіон, в якій протягом навчального року навчаються підлітки на програмах General Certificate of Secondary Education (GCSE) та A-level.

Коледж відомий завдяки сильній підготовці саме у викладанні наукових дисциплін. Все це можливо завдяки сучасним лабораторіям, різноманітним навчальним ресурсам та високій кваліфікації викладацького складу.

Для дітей віком від 9 до 17 років пропонується програма "Англійська мова плюс активний відпочинок".

Діти віком від 13 до 17 років можуть брати участь у програмі "Наукові предмети англійською". Курс "Наукові предмети англійською" є ексклюзивним курсом, що пропонує коледж.

"Програма включає в себе заняття англійською мовою, а також вивчення наукових предметів за програмою британської середньої школи. Студенту необхідно обрати пару предметів, де перший - математика або хімія, другий - фізика або біологія", - розповіла директор Освітнього центру Concept Світлана Тимошенко.

Протягом літа 2012 року пропонуються 2 програми для дітей: 1-26 липня та 29 липня - 19 серпня.

За більш детальною інформацією про навчання у міжнародному коледжі Конкорд звертайтеся до менеджерів Освітнього центру Concept за тел.: (044) 362-32-62, (044) 362-38-68.

Освіта.ua
20.09.2011