Акція від британської мовної школи

Британська мовна школа Inlingua-Cheltenham пропонує в подарунок два тижні вивчення англійської мови на стандартних курсах

Акція від британської мовної школи

Inlingua-Cheltenham - одна зі шкіл, що входять в однойменну міжнародну систему мовних шкіл. Школа була заснована в 1990 році та за цей час заслужила відмінну репутацію завдяки високій якості навчання та персональній увазі до кожного студента.

Школа розташована в Челтенхемі - місті з населенням близько 100 тисяч жителів, розташованому на захід Оксфорда, неподалік від Лондона. Школа складається з двох будівель: мовного центру, а також бізнес-центру, в якому проводяться курси бізнес-англійської. Зазвичай в школі навчаються від 50 до 100 студентів, влітку - до 160 студентів.

Inlingua Cheltenham - це 28 класів, бібліотека, кімната для самостійних занять, комп'ютерний зал, кімната відпочинку та сучасне технічне оснащення класів.

Студенти, які забронюють 6-тижневий стандартний курс англійської мови (20 або 30 уроків на тиждень) з вересня по грудень 2011 року, отримають додаткові два тижні занять безкоштовно.

Проживання у приймаючих сім'ях або в резиденції оплачується додатково - від 95 фунтів на тиждень.

За більш докладною інформацією про навчання у британській мовній школі Inlingua-Cheltenham звертайтеся в освітню агенцію "А-пріорі" за тел. (044) 221-78-99, (097) 493-93-05.

Освіта.ua
16.09.2011