Зимові мовні курси для підлітків у Великій Британії

Щоб зробити зимові канікули цікавими та корисними, потрібно поєднати поїздку до британського мовного центру, традиційні зимові свята та спілкування з однолітками з різних країн світу

Зимові мовні курси для підлітків у Великій Британії

Тобто можна обрати унікальну комбіновану програму Twin-centre course від двох британських мовних центрів - Bell Bedgebury International School і Bowles Outdoor Education Centre.

Обидва центри знаходяться в місті Кент, на північному сході Англії. Підлітки 12-17 років, які візьмуть участь у цій програмі, проведуть по два тижні в кожному коледжі.

Мовний центр Bowles Outdoor Education Centre розташований у сільській місцевості, його обирають ті, хто, крім уроків англійської, цінує й активний відпочинок. Школа має обладнання для занять спортом: два гірськолижних схили, закритий басейн із підігрівом і три канатні спуски.

За програмою цього мовного центру заплановано 15 уроків англійської мови на тиждень. Ранкові заняття присвячені тематичним проектам, які студенти разом із викладачами вибирають на початку курсу. Позакласні заняття та спорт включають 6 годин занять спортом на тиждень, а також 12 годин різноманітних екскурсій.

Школа Bell Bedgebury International School також знаходиться у сільській місцевості. Однією з особливостей школи є розташований на її території центр верхової їзди. Школа також має обладнання для занять різними видами спорту: тенісом, футболом, хокеєм, гімнастикою, плаванням, волейболом, їздою верхи, велосипедним спортом, альпінізмом. Також, є приміщення для занять фотографією, театральним мистецтвом тощо.

Школа пропонує зимову програму для підлітків, яка включає як мінімум 15 годин англійської мови на тиждень.

Курси стартують двічі - 2 січня і 29 січня 2012 року.

За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів освітнього агентства Concept за тел.: (044) 362-32-62, (044) 362-38-68.

Освіта.ua
02.09.2011