Знижка 10% на короткострокові мовні курси у Великій Британії

Британський університет University of Arts London пропонує своїм студентам знижку 10% на навчання на осінніх короткострокових програмах мовного центру

Знижка 10% на короткострокові мовні курси у Великій Британії

University of Arts London пропонує низку програм для тих, хто бажає вчитися на творчих спеціальностях.

Університет складається з шести коледжів, розташованих у Лондоні. При університеті діє мовний центр, в якому протягом усього року викладають курси англійської мови для іноземних студентів. Центр розташовано в головній будівлі університету в центральній частині Лондона.

Студентам мовного центру пропонується навчання на п'яти програмах: загальна англійська, академічна англійська, інтенсивна програма, англійська для мистецтва, а також англійська плюс одна з творчих спеціальностей.

Усі студенти, які забронюють короткостроковий осінній курс до 30 серпня 2011 року, отримають знижку 10% від вартості курсу. Заняття будуть проходити на базі одного з коледжів вузу - Central Saint Martins College of Art & Design. Вартість навчання: від 200 ф.ст. на тиждень.

Більш детальну інформацію про програми University of Arts London можна дізнатися у менеджерів освітнього агентства Istudy за тел: (044) 222-79-19, (044) 235-07-55.

Освіта.ua
10.08.2011