Осінні курси англійської мови у Великій Британії

Приватна школа Bedgebury School запрошує українських школярів і студентів вивчати англійську мову у Великій Британії протягом осінніх канікул

Осінні курси англійської мови у Великій Британії

Підлітки 12-17 років, які бажають провести осінні канікули з користю та поліпшити знання англійської мови, можуть забронювати курс англійської мови у мовному центрі Bell на базі приватної школи Bedgebury School.

Bell International - мережа мовних шкіл Великої Британії. Міжнародна школа Bell Bedgebury знаходиться на півдні країни в графстві Кент, неподалік від Лондона.

На території школи є озеро, тенісні корти, футбольне поле, майданчики для баскетболу, бадмінтону, спортзал і студія для занять мистецтвом.

У школі створені комфортні умови для навчання: є обладнані класи, комп'ютерний центр, бібліотека, лінгафонний кабінет, кімнати для самостійних занять та відпочинку.

Групова поїздка до Bell Bedgebury відбудеться 23 жовтня - 5 листопада, заявки приймаються до 9 вересня. Вартість поїздки: 2050 євро + авіапереліт.

За додатковою інформацією про мовні курси у Великій Британії звертайтеся до менеджерів освітнього агентства DEC education за тел.: (044) 390-76-24.

Освіта.ua
10.08.2011