Два тижні в британській мовній школі за 940 фунтів

Мовна школа United International College (UIC) пропонує дітям та підліткам від 7 до 17 років два тижні вивчення англійської мови у Великій Британії за 940 фунтів

Два тижні в британській мовній школі за 940 фунтів

Починаючи з 2006 року, школа надає мовні програми для дітей і підлітків. Школа розташована в центрі Лондона, неподалік від головних визначних пам'яток міста, і тому є зручним місцем для поєднання навчання та огляду визначних пам'яток.

Дружня інтернаціональна атмосфера школи не лише дозволить студентам покращати свої знання англійської, а й набути навички, які принесуть користь у подальшому житті.

Екскурсії по різних містах дадуть можливість доторкнутися до історії і культури Англії й весело провести час. Щочетверга студенти відвідують Оксфорд, Віндзор, Хемптон-Корт, Вінчестер або Брайтон, а по неділях після сніданку заплановані екскурсії до Лондону, Кембриджу чи Замку Лідс.

Проживання можливе в сім'ях або в студентських резиденціях. У школі одночасно навчаються до 190 студентів з більш ніж двадцяти країн світу.

Бажаючі вивчати англійську мову в британській мовній школі можуть обрати одну з 3 програм, призначених для студентів різних вікових груп (7-10/11-14/15-17).

Вартість цих програм - 940 фунтів за два тижні. У вартість включено: реєстрація, повний пансіон, навчання (15 годин англійської мови на тиждень), проживання, розважальна програма та екскурсії. Пропозиція поширюється на програми, які відбудуться в серпні цього року.

З усіх питань про літні мовні програми в United International College звертайтеся в міжнародний мовний та освітній центр "Евенор" за телефоном (044) 287-32-27.

Освіта.ua
06.07.2011